Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történne ha kiderülne, ki...

Mi történne ha kiderülne, ki robbantgatott az Északi-Áramlat gázvezetékeknél?

Figyelt kérdés

Oroszország? Netán az USA? Vagy maga Ukrajna, Németország, Kína, vagy egy más ország?


Mi történne, ha kétséget kizáróan beigazolódna hogy a felsorolt országok közül valaki a tettes? Milyen következményei lennének?


2022. szept. 30. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog soha kiderulni egyertelmuen.
2022. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem feltételes módban. "Mi törnénne, ha..."
2022. szept. 30. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt mondaná a megvádolt fél, hogy csak kitaláció az egész és a másik szervezte meg az egészet.
2022. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Egy hírportál szerint orosz útlevelet találtak a robbanások körzetében.

Bizonnyára a svéd-, vagy dán hatóságoknak akarta felmutatni a mélytengeri búvár, ha netántán ellenőríznék. :-D

2022. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár perce olvastam egy zavaros cikket, hogy az oroszok bizonyítékot találtak arra, hogy a "Nyugat" áll a robbantás mögött. De nem derült ki, hogy milyen bizonyíték és konkrétan ki, legalább a cikkből. Csodálatos magyar újságírás, én így szeretlek!


Mondjuk elég egyértelmű, hogy az USA minimum nyakig benne van, Putyin pedig Oroszország elleni terrorcselekménynek nevezte. Hát... igazából az a kérdés, hogy mennyire fog eldurvulni a helyzet. Szerintem mindenki jobban járna, ha jogi úton rendeznék, és nem Putyin veszi kézbe a végrehajtást. De oda az kell, hogy mindegyik fél számára hiteles bizonyíték legyen arra, hogy ki a tettes. De ezt ma, amikor már a jóisten se tudja kibogozni, hogy egy felvétel valódi-e, és a saját szemednek se hihetsz... hát...

2022. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Orosz útlevél... mert mondjuk egy titkos KGB akcióhoz azt mindenki viszi magával, természetesen a valódi adataival. Véletlenül kiesett a búvárruha zsebéből, pont ott. Meggyőző.

Egyértelmű, hogy mindenképpen az oroszokra fogják kenni, de ennél azért jobbat is ki tudnak találni.

2022. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem történik semmi mert az USA volt.

Pontosabban rákenik vkire, megszankciózzák, megtámadják erre hivatkozva. Az USA még erősebb lesz az EU pedig torkosborz lesz az idióta vezetőivel együtt. Csak sajnos mi hétköznapi emberek szívjuk meg a legjobban

2022. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!