Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért térdelnek még mindig az...

Miért térdelnek még mindig az angolok?

Figyelt kérdés

Tudom, angol nyelvterületen lényegében halál fia, aki káromolja a négereket, de a George Floyd fentanilos galiba már jó két éve volt.


Kényszerítik a sportolókat az alázkodásra, vagy bennük él a szolgai lélek?


Ami mégfontosabb; miért próbálnak bűntudatot kelteni magyarokban, ha egy teljesen természetes reakciót vált ki belőlük.



2022. jún. 5. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Hamar elfáradnak, így pihennek
2022. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%

Politika.


Két angol ismerősömmel néztem a szeptemberi meccset, amikor erre rákérdeztek hogy miért utáljuk a feketéket. (Az egyik echte angol, a másik fekete)


Próbáltam nekik magyarázni hogy a térdelés a gond, meg mutatni hogy a szurkolók szó szerint hoztak egy zászlót áthúzott térdeléssel...


A fekete elfogadta, hogy ez kultúrális különbség, a másik meg elkezdett vitázni hogy


(Ő): "De miért nem fogadják el a magyarok hogy ez nálunk mást jelent? Nem kell emiatt fújolni!"


(Én): "De miért nem fogadják el az angolok hogy ez nekünk rabszolgaságot jelent és emiatt fújjolunk?"


(Ő):"Az lehet, de nálunk ezt jelenti és nem kell fújjolni!"


(Én):"Tehát fogadjuk el mert az angol kultúra magasabb rendű mint a mienk?"


No, erre dadogva elhallgatott...

2022. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#2 De a fehér haverod hülyeségről süketel, a térdelés egyformán a behódolás jele minden kultúrában. Ezt a náluk mást jelent szöveget akkor találták ki, mikor egyre több ember nem akart megalázkodni.


Szerintem káros ez a mellébeszélés. Elég lenne, ha akár pont a magyar emberek megmondanák, hogy utaljál a niggereket, ezért nem térdepelnek előttük, mintha királyok vagy istenek lennének, és le is lehetne zárni. Ezt követően a keleti szurkolók os tiszteletben tartanák az ő vallásos rituáléjuk, mivel nem lenne politikai felhang.

2022. jún. 5. 15:12
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
#2 Mondjuk én hülyeségnek tartom ezt a térdeplést, de ha az angolok ezzel akarják égetni magukat, hát hajrá.Tényleg nem lenne kötelező fújjogni.Amíg minket nem akarnak kiközösíteni azért, mert nem térdelünk, hát hagy csináljanak magukból hülyét.Kit érdekel?Én kiröhögöm csak.
2022. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

"De a fehér haverod hülyeségről süketel, a térdelés egyformán a behódolás jele minden kultúrában. Ezt a náluk mást jelent szöveget akkor találták ki, mikor egyre több ember nem akart megalázkodni."


Figyelj, én tudom. Ő azt mondja náluk nem. Most ki vagyok én hogy kijavítsam?


"Tényleg nem lenne kötelező fújjogni.Amíg minket nem akarnak kiközösíteni azért, mert nem térdelünk, hát hagy csináljanak magukból hülyét.Kit érdekel?Én kiröhögöm csak."


Nem kötelező, de ha ők térdepelhetnek, akkor mi fújjoghatunk.


2es voltam.

2022. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
MMert visszamaradottak és nincs bennük semmi emoátia. Gyenge jellemű balfékek. Mint ha a Brian élete vagy Gyalog Galop filmekben hiszik magukat.
2022. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

#4 A térdelés tényleg mindenhol az alárendelődést, a megalázkodást szimbolizálja.Ez az oka annak, hogy normális emberek nem akarnak senki ember fiának letérdelni, mert egyik sem jobb a másiknál.Nem azért, mert utáljuk a négereket.

Mint írtam, az angolok nyugodtan bohócot csinálhatnak magukból, szívük joga ha ilyen hülyék.

Egyébként én ha a négerek helyében lennék megalázónak tartanák ezt magamra nézve, hogy politikailag kell kizsarolnom más népektől a megalázkodás színlelését.Inkább ki kéne vívni a tiszteletet, amin ez a fajta erőszakoskodás nem segít.A valóságban nem is old meg semmit, csak feszültséget szít.Térdelve is lehet valakit semmibe venni, és állva is lehet tisztelni.Én ilyet sose várnék el senkitől, hogy térdeljen le előttem.Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez pont hogy a feketék primitivitását mutatja meg, hogy ők ettől lesznek elégedettek.

2022. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#8 tartanám*
2022. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

7# bizony hetes, amit mondasz!

Tanulni kellene tőlünk mindenkinek, nem véletlenül mi vagyunk a világ leghatalmasabb, legegységesebb nemzeté!

Valamit tudhatunk, nem?!

2022. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Mert b_zi liberálisok.
2022. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!