Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az összefogás...

Mit gondoltok az összefogás eredményéről? Szerintem szégyen és én többet biztos nem megyek el rájuk szavazni. Ahogy várható volt megy az egymásra mutogatás és MZP lett a bűnbak.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

MZP-t kikezdik majd, aztán szerintem jön a szokásos forgatókönyv: [link]


Amit akartak az megvan, a legnagyobb genyók "bent vannak", fizetés megvan, állami támogatás megvan, utazási térítés megvan. A többit meg leszarják.

2022. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csalódott vagyok, de elfogadom az eredményt. Azért az szomorú, hogy MZP mellé egyedül Karácsony Gergely és Donáth Anna állt ki. Ők sokat nőttek a szememben. A többi pártot elnézve, Jakab és Gyurcsány beszólásával az élen, talán nem is akkora probléma, hogy nem nyertek.

Ha MZP pártot alapít, legközelebb rájuk szavazok, ha nem, akkor marad az MKKP.

2022. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A leg disznobb ebben csak az hogy a tarsai azonnal cserben hagytak es a beszednel csak a csaladja tamogatta azok voltak a hatamogott

A gyurcsanyfele tarsasagnak nem volt pofaja kiallni mindenkiele szuportalni

meg ha vereseget is szenvedtek !! Miert ?

2022. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Szar volt a kampányuk. MZP-t nem kellett volna mikrofon elé engedni, minden felületet megadott a Fidesznek amin támadni tudták, persze kicifrázva nyomták vissza az emberek fejébe a kormánypárti adások. Nagyon felkészületlen beszédei voltak, egy politikusnak jobban kell figyelnie arra, hogy mit ejt ki a száján.
2022. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Mert MZP egy idióta és kár volt erőltetni. Én se szavaztam így rájuk, akkor már inkább Orbán.
2022. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.


És gondolj bele, ő volt az elérhető legjobb szerintük. Ami valahol igaz, mert Fletó és Fletóné, Jakab meg Kari Geri se jobb választás, Budapesten ezek is hoztak volna ennyit, de vidéken elég komoly utálat övezi mindegyiket.


Általában ezen szereplők vidéken élő emberek felé tanúsított viselkedése miatt. Mérhetetlenül lenézik a vidéki Magyarországot, a határon túl élő magyarokat, de persze a cigányokat szeretni kellene, meg "rasszista, aki nem". Mondják ezt úgy, hogy még nem nagyon láttak élőben egyet sem, maximum klasszikus zenészt vagy művészt a körúton belül. A pártelőadásra meg igyekeznek normálisabb romákat összeszedni az első sorba, nem azt amelyikkel nekünk együtt kell élni, sok-sok városban.

2022. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen uszító politikát csinálnak, addig én nem szavazok a baloldalra. Bosszúból jobbra fogok mindaddig, míg Gyurcsány el nem takarodik a pi..ba.
2022. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!