Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jövő héten ilyenkor már úgy...

Jövő héten ilyenkor már úgy fogják hívni a miniszterelnököt, hogy Márky-Zay-Péter?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Jövő héten ilyenkor már azon fog menni a lamentálás, hogy kinek a hibájából bukott az ellenzék. Lásd még ezt a mémet a témában, ami szerintem ténylegesen vicces: [link]


Mert ez is fog történni. Valószínűleg MZP nyakába öntik a szart, a többiek meg egymásra mutogatnak. "Tudtuk, hogy nem kellett volna bevenni a volt nácikok Jobbikot!", "Fletóval nem lehet nyerni!", "Az MSZP húz vissza minket, kősziklaként!"

2022. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A jövő héten még Orbán Viktornak, utána meg Gyurcsány Ferencnek.
2022. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg a Fővárosi Nagycirkusz következő főbohócaként jöhet számításba, - de ott is csak akkor, ha egyedüli pályázó lesz.
2022. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

13.


A történelem ismétli magát, '14-ben már eljátszották igaz akkor még mások és nem egy főbohóc volt, hanem kettő :)


[link]

2022. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ez megtörténik akkor bele ugrok a tiszába fejjel aszály idején mert hát ugye én egy semmit tudó részeg falusi fideszes vagyok méghozzá reggel 10-kor
2022. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Remélem nem.
2022. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

15.


Ha Mözöpö nyer, akkor nem lesz többé aszály. Eső mellett arany is hullik majd, a helyi romaság már készül is az idevágó passzussal.

2022. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!