Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyéb kérdés: Nem lett volna...

Egyéb kérdés: Nem lett volna egyszerűbb kitiltani/letiltani az internetet Ukrajnában a téves megtévesztések miatt?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom régebben az volt, hogy háború esetén az volt az első, hogy elfoglalták a rádió/média tornyokat/vevőket.. Hogy az ellenfél ne tudjon tájékozódni a pontos helyeztről..


Én ahogy nézegettem, elég sok-sok false=(hamis) információ van, de ki tudja lehet, hogy pont igaz.

A kérdést kicsin furcsán fogalmaztam, de remélem ki tudtam fejteni mire is gondoltam.

Üdvözlettel, üdv!



2022. márc. 25. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Meg is próbálták az oroszok. Az Ukránok most sok helyen pl az Elon Musk féle Starlink netet használják.
2022. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyrészt elosztott a hálózat, és akkor minden egyes csomópontot tönkre kell tenni, a telefonhálózat tál együtt ... Sok munka. Azt hiszem Khersonban pár napra sikerült, de csak méginkább feldühítette a lakosokat...
2022. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!