Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Összefogás szavazóként benned...

Összefogás szavazóként benned milyen benyomást kelt MZP?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus, korrekt ember, megfelelő módon tudná vezetni az országot
Nem igazán tudok vele azonosulni, de ettől függetlenül is az összefogásra szavazok.
Egy zsák krumplira is szavaznék, ha azzal leváltanánk a fideszt
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mind1 elég volt a baloldalból, meg az ilyen komcsi tempókból, bár a fideszhívek antikomcsinak hangoztatják magukat, de nem azok..
2022. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
A legrosszabb jelölt. Én Dobrev Klárát támogattam és igazam is lett, hogy neki kellett volna nyernie. Így is az összefogásra szavazok, de MZP-t ki kéne hajítani onnan!
2022. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Jakab jobb lett volna, de már mindegy.
2022. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

#3

Fletóra fáj a fogad, nemde?

2022. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Márki közgazdász. Van legalább valami halvány fingja arról, hogy hogyan kellene irányítani az országot. Átlátja a közgazdasági oldalát legalább. Nem olyan hülye, mint az, akinek egy forint megtakarítása nincs az átlag bér duplájából. Bezzeg az aki az átlagbér alatt keres, annak van megtakarítása, háza, kocsija (fideszes kimutatások alapján). Szóval az utolsó közmunkás is jobban bámzik a pénzzel, mint Orbán.

MZP egy hatalmas ugrás lenne, őt nem lehet ilyen téren becsapni.

A másik, ha az ellenzék nyer, akkor nem MZP fogja irányítani ezt az otszágot. Nyilván 12 év Orbán után már mindenki elfelejtette, de elvileg nálunk demokrácia van. Nem MZP döntene egymagában, mint most Orbán, hanem minden meg lenne szavazva. A többség döntene.

2022. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Bár nem vagyok összefogás szavazó (egyik pártra se fogok max MKKP), de nekem szimpatikus MZP, mert fiskálisan konzervatív értékeket vall és piacgazdaságban gondolkodik, ha lenne egy saját pártja, amiben ezek a konzervatív-liberális értékek lennének képviselve, arra még szavaznék is. Viszont a jelenlegi pártok amik mögötte vannak a sok demagóg ígérgetéssel és balos hülyeségekkel pont ugyanolyan vállalhatatlanok számomra, mint a fidesz.
2022. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem szimpatikus.
2022. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
MZ/X egy elmebeteg!!!
2022. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

20:19


Az űrutazóra gondolsz a komcsi meséből? az antenás gyerekkel meg a kutya-macska tulajdonosok?

2022. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ő maga nem szimpi,de őt támogatja Dobrev és Jakab Péter.

Nekik tetszett a kampányuk,ezért megkapja a szavazatom.

2022. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!