Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálja szinte mindenki...

Miért utálja szinte mindenki a magyarokat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
A lengyelek bírnak minket. Azt talasztaltam külfdön. Osztrákok szerint is mi vagyunk a legnormálisabb szomszédaik. A románok azért utálnak, mert mi jobbak vagyunk náluk. A szlovákok a kisebbségi komplexusuk miatt.(nélkülünk nem léteznének). A szerbek utálnak mindenkit csak az oroszokat nem. De mint ahogy az egyik korábbi hozzászoló írta mi MÁSOK vagyunk. Egy kreatív, szorgalmas, vicces érdekes, de elvi emberek, de olykor nagyon bunkók és rosszindulatúak. Sok jó találmányt adtak a világnak és a Trianont is azért kaptuk mert féltek tőlünk mire lennénk képesek!
2022. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pont ezek miatt utálják a magyarságot utolsó, mert ilyen tévképzeteik vannak.



"Egy kreatív, szorgalmas, vicces"


Tényleg nagyon szorgalmas kreatív, az egész világon ismerik a minőségi magyar termékeket. Vagy nem...

2022. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Pont az ilyen hozzáállás miatt utálnak minket ennyire. Azért az sokan elismerik, hogy szorgalmas nép vagyunk. Mellesleg elég sok terméket adtunk mi a világnak! C-vitamin, gyufa stb....
2022. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

a 12-esnek igaza van, a 11es szépen bemutatta, miért is utálják sokan a magyarokat, pont azért:


a magyarok többség beképzelt, meglehetősem tájékozatlan, egyszerű, fejlődésre képtelen, és elképesztó baromságokkal képes áltatni, miközben lassan mindenben tökutolsó vagyunk.

Orbán is pont azt használja ki, a lakoság kb. 70%-a egy arrogáns proli, na ezért utálnak minket.

2022. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

14-es nem vagyok se arrogáns, se proli. Az tény hogy szlovákok meg a románok miért utálnak minket. Meglepődnél mennyire tájékozott vagyok. Sokat fejlődtem régi énemhez képest. Voltam katona is egy ideig. Én hazafi vagyok. Azért vagyunk utolsók, mert szétdarabolták az országunk. Két vesztes világháborúban voltunk benne. Valamint a kommunizmus volt itt több mint 40 évig. Sajnos a magyar politikába meg az emberekben megmaradt kommunista felfogás.

Azzal viszont eggyet értek veled, hogy tényleg sok agyhalott van. Meg hogy egy cigány az elnökünk az mi szégyenünk. De hidd el. Mi magyarok azért nem vagyunk egy annyira elveszett emberek, csak nem azt fejlesztik az országba amit kell!

De ha ennyire rossz amit mondtam menj és simogasd a románok meg a szlovákokat. Rá fogsz jönni, hogy ok nélkül utálnak minket!

2022. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%
Mondják hogy nem szeretjük az idegeneket bunkók vagyunk velük meg ne sértsem a kis elkényeztetett angol szivét hogyha élném az életem és percenként jön oda hozzám egy turista köszönés nélkül hogy hol van tököm tudja a duna a 20. Alkalomig még bírom de után már idegesít hogy nem tudok mozdulni mert a 2 millió lakosból pont engem kell kifogni (de minden országba ez van)
2022. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Viktor és csapata az utóbbi hónapokban rendesen megdolgozik az országimázs lerombolásáért.
2022. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Annyi bizonyos, hogy a magyarok egymás között is előszeretettel civakodnak, ezért van ritkán "nemzeti egyetértés".
2022. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Az osztrákoknál például sok a magyar-cigány és emiatt azt hiszik a magyarok olyanok mint a magyarul beszélő cigányok kint emiatt vannak akik azt gondolják a magyarok ilyenek
2022. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utálják a magyarokat, inkább sajnálják mint buta, tájékozatlan, elmaradott gyereknépet.
2022. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!