Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg a katonai...

Mikor kapom meg a katonai alkalmassági eredményét és hogyan?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 2 hete, hogy voltam

2022. márc. 5. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudjuk így megmondani hívd fek a toborzó irodát ők meg tudják mondanin ha kell bemádolom a telefonszámot is


(ami miatt a drága moderátorok nem tudják törölni a választ mert publikus)

2022. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia, sajnos nem tudom, de el tudnád mondani, hogy zajlott az alkalmassági? A közeljövőben megyek én is.
2022. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

7:40-kor eligazítás, kapsz néhány papírt amit ki kell tölteni

Aztán vizeletminta, vérvétel, utána sebészet, onnantól kezdve tetszőlegesen szemészet, hallásvizsgálat, belgyógyászat, fogászat, ideggyógyászat

Itt lesz idő enni

Pszichológia, először tachográf, ha IQ teszt, motivációs levél, 300 kérdés(önismereti teszt féleség) és ha ott megvagy akkor mehetsz beszélni a pszichológussal

A lapot a fizikai alkalmassági szobájához kell vinni (földszint 37) és ott kell leadni, fizikai nekem nem volt a veszélyhelyzet miatt

2022. márc. 7. 06:50
 4/6 anonim válasza:
Köszönöm szépen!
2022. márc. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megkaptad az eredményt?
2022. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen formában kéne kapnom, de szerdán hívom a toborzót
2022. márc. 14. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!