Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is aggódik amiatt hogy...

Más is aggódik amiatt hogy esetlegesen Magyarországra is át terjed a háború? Édesanyám nagyon pánikol és minket is stresszel vele. Tegnap összepakolt egy bőröndöt nekem és a húgaimnak hogy amint baj van küld minket apánkhoz Németországba.

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Én sokat játszok számítógépen háborús játékokkal.

Tudom mit kell tenni a harcmezőn.

2022. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont Németbe...

Hamarabb fogja őket támadni Putyin, mint minket.

2022. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Keresnie kellene egy igazi férfit,akkor nem foglalkozna hülyeségekkel.
2022. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos más is pánikol.

Nekem is van családtagom aki lelkiekben már készül arra, hogy esetleg menni kell.

Csak hova? Mi lesz akkor azzal ami az itteni élete? Meddig kellene menekülni?

Ha átlépik az oroszok a magyar határt katonailag, akkor az a 3. világháborút jelenti. El lehet előle futni bárhová ezen a Földön?

2022. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem aggódom, Orbanovics elvtárs megvéd, és politikai hintával átállunk a megfelelő oldalra.
2022. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Ejha!

Anyukádnak nagyon gyenge idegei vannak.

Én azt hittem, csak itt a gyakorin hergelik magukat egyesek (vagy trollkodnak ezerrel). Ismeretségi körömben mindenki éli a normális életét. Még csak nem is fő téma a beszélgetésben. Egyik kollégám kárpátaljai származású magyar. A szülei ott élnek kint. Még ők sem jöttek át. Annyi, hogy március 15. után, a rövid héten, kollégám haza tervezett menni a szüleihez, kért volna szabit, de a háború kitörésekor lemondta a szabit.

Feleségemmel szoktunk néha beszélni a legújabb fejleményekről, de eszünkbe sem jut, hogy nekünk félnivalónk lenne. A gyerekeket távol tartjuk a háborús hírektől. A nagyobbikkal (másodikas iskolás) épp tegnap szóba került a II. világháború, de nem is említettük a jelenlegi helyzetet. Eszerint akkor ő se hall az osztálytársaitól híreket erről, aminek nagyon örülök. Legyen minél tovább önfeledt gyerek!

2022. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megkapta már a 4. oltást is akkor nincs miért aggódnia.

"mindenkinek van egy mellénye, egy golyóálló mellénye vagy a háziorvosnál vagy az oltási ponton, vegye föl"

Orbán Viktor, Kossuth rádió, 2021. április 30.

2022. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!