Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha lenne egy értelmes ellenzéki összefogás, akkor nagyon sima 2/3 lenne nekik?

Figyelt kérdés
A fidesz láthatóan nem tudja megfelelően kezelni a mostani helyzetet, az elmúlt 12 év "sikeréről" meg ne is beszéljünk, viszont ez az összefogás mg akkora öngólokat lő, hogy lassans írni lehet rajta.

2022. márc. 1. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Megfelelő ellenzékkel összejönne a 2/3 nekik
Ha 2/3 nem is lenne az ellenzéknek, de úgy is simán nyernének
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Legnyomast kaptal? Vagy mi van? :) Ellenzeki osszefogas? Nyerni? :))) Messze jarsz az igazsagtol, mint Volodomir a beketol.
2022. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert te hogy kezelnéd megfelelően???
2022. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
"ha lenne", akkor lenne értelme a kérdésnek.
2022. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Kezdjük ott, hogy én alapból nem Putyin felé nyaltam volna.

A ruszki kémbankot kitiltanám. Nem gátolnám a NATO fegyverszállítást. Szijjártó nyugodtan visszaadhatná a barátság érmét. Paks2 felfüggesztése. A menekülteket emberi módon látnám el, meglehet nézni hogyan fogadja őket a lengyel kormány. Nálunk szinte mindent a civilek csinálnak. Soroljam még?

2022. márc. 1. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja valaki tudja hogy elesik előtte leül.
2022. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Egy értelmes összefogás 2/3-ot tudna szerezni. De egy értelmes összefogásban talán 2-3 ember férne bele a jelenleg csapatból.

Nincs köztük MZP, DK, MSZP Jobbik semmiképpen.


Viszont ha a fidesz csak egy kicsivel kevesebbet lopna és azt a pénzt az egészségügyre és az oktatásra költené akkor örök 4/5-e lenne a parlamentban. Ezért nem értem őket. Minek ekkora mohóság.

2022. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KTP 3.0 ***** válasza:
0%
A Mi Hazánk az értelmes ellenzék
2022. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!