Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán még mindig Putyin...

Orbán még mindig Putyin oldalán áll? Rajtunk kívül szinte mindenki szállít fegyvert, lőszert Ukrajnába, mi viszont még a légtér használatát se engedélyezzük a számukra.

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, Orbán kitart Putyin mellett
Orbán nem tudja melyik oldalra álljon
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Orban ebbe fog belebukni.
2022. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Magyarország Moszkva utolsó csatlósa az EU-ban.
2022. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Én meg azt nem értem, miért lenne jó, ha egy esetleges kiszélesedő konflitkusba Magyarország is belesodródna azzal, hogy fegyvereket küld? Van kedvetek háborúzni? Hát kösssz, nekem rohadtul nincs.
2022. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Mégis kinek az oldalán kéne állnia, ha nem a legfőbb szövetségesén? Így is próbál lavírozni és megfelelni az EU-nak/Natonak is, bár nem értem miért. Már így is bőven szembement a korábbi értékrendjével, hogy fogadja az ukrán menekülteket.
2022. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem muszáj rajtunk keresztül, vannak más útvonalak is. Az oroszok meg számon fogják tartani, ki mit tett:

"Azok az uniós polgárok, amelyek közvetítő szerepet játszottak a halálos fegyverek és üzemanyag ukrán hadseregnek való eljuttatásában, mind felelősek lesznek tettük minden háborús következményéért."

2022. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem mit pontozzátok le 5-öst? Minden baloldali lebernyáknak van otthon sugárzásvédelmi felszerelése? Vagy mi?


Ha annyira háborúzni akartok, menjetek privátban át és jelentkezzetek az ukrán hadseregnél, de ne az országot akarjátok belerángatni.

2022. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Te meg jó bátor vagy ahhoz képest, hogy Putyin soha nem viccel. Amikor atommal fenyegetőzik, azt sem csak heccből teszi. Nyilván nem fogja őrült módjára nyomogatni a gombokat, jól képzett KGB tiszt és nem hiszem hogy megőrült, mint ahogy sokan mondják. De ha tovább folytatják a felbőszítését (mint az elmúlt x évben), lehet hogy be fog következni, amit senki sem akar. És akkor már késő lesz. Amúgy meg mehetsz lövöldözni, ha ennyire ahhoz van kedved.
2022. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Demion ***** válasza:
87%

7

Ha csak egy minimális esélye lenne, hogy Putyin megnyomja a piros gombot, akkor a saját vezérkara szedné őt le. Ők sem akarnak atomháborúban meghalni amiatt, hogy a főnöküknek minipénisz szindrómája van.

2022. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Hubameg! Nemrég még mindenki virológus professzor volt, most meg mindenki négycsillagos tábornok lett hirtelen, akinek az éleslátása mellett Napóleon meg Kutuzov is eltörpülne. Pár hónapja még azon ment a picsogás az egész baloldalról, hogy minek fejleszteni a haderőt, minek ez meg az,sőt minek nekünk hadsereg is, miért nem építünk inkább kórházakat, meg fektetünk zöldenergiába. Most meg a sok libbant hülyegyerek menne egy olyan háborúba, aminek nem lesznek nyertesei. Ott van túszul 200 ezer magyar, akiket eddig az ukránok csesztettek, mit szeretnétek, ezután a ruszkik baxtassák őket? Itt már nincs tárgyalás, meg finomkodás, az oroszok kajakra lenyomják az ukránokat, ezt már mindenkinek el kell fogadnia, volt 8 éve az érintetteknek hogy ezt elkerüljék, de inkább csak a feszkót szította mindenki az oroszok ellen. Úgy mennétek békét teremteni, hogy olajat visztek a tűzre? Nagyszerű ötlet, de én úgy vélem ha nagyon be van indulva valaki, nosza mehet az ukrán határ felé, szívesen várják, még valami zászlóaljfélét is csináltak nekik. Kap majd egy 40 éves kalosnyikovot, egy tár lőszert, aztán mehet harcolni az orosz tankok ellen.
2022. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Erről szerintem kérdezd MZP-t, mert szerinte szállít Magyarország fegyvert. Igaz, hogy Zelenszkij is minket ekéz, hogy mért nem szállítunk, de úgy látszik, MZP nála is jobban tudja, mert továbbra is ragaszkodik hozzá, hogy Orbán nem mond igazat, és igenis szállít.
2022. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!