Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van rá garancia, ha Oroszorszá...

Van rá garancia, ha Oroszország megkóstol egy kelet-európai NATO tagországot, a többi tag a segítségére siet?

Figyelt kérdés

Értem én hogy ilyen-olyan szerződések, egyezmények vannak, dehát ezek csak papírok és aláírások, amiket bárki bármikor felrúghat ha épp úgy tetszik neki. Lásd: USA kilepett a párizsi klímaegyezményből.

Mivan ha azt mondja a NATO, nem érdemes komoly konfrontációba keveredni Oroszországgal ha esetleg Magyarországot támadás éri, és ergo sz@rn@k ránk.


2022. febr. 26. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Biden visszalépet a klíma egyezménybe.
2022. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ahogy tetszik nekik, hol kilépnek, hol vissza. Erről beszélek.
2022. febr. 26. 16:59
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Azzal a saját halálos ítéletüket írnák alá. Gondolj bele. Ha hagynak veszni egy tagot, akkor mi a garancia arra, hogy nem fognak egy másikat is?
2022. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
A nato es a klimaegyezmény messze más hangsúllyal rendelkezik szerintem.
2022. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A klímaegyezménnyel csak egy példát hoztam fel.

#3, korábban már bizonyították hogyan viszonyulnak Magyarországhoz, pl 56-ban vagy még korábban. Ha a saját érdekük azt kívánja, simán hagyhatnak "veszni" pár keleti országot.

2022. febr. 26. 17:09
 6/16 anonim ***** válasza:
4-es csak a szó az szó, ha ebben nem tartja a szavát akkor másban sem fogja ha úgy hozza érdeke.
2022. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen esetben feltételezem hogy Lengyelország meg a Balti országok azonnal megadnák magukat ami azt jelentené hogy az orosz repülők kb 15 perc alatt Berlin felett lennének


Megtörténhet, kérdés hogy a tagországok vezetői tartanak-e egy ilyen forgatókönyvtől. Mert az is lehet pl. Németországot a sok migránssal beáldoznák és megint csak egy kisebb Atlanti tengely lenne...

2022. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
5ös akkor nem voltunk Nato tag nem?
2022. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8, valóban nem de a földrajzi elhelyezkedés maradt ugyanaz. Odadobnak az oroszoknak pár országot, cserébe ők nem nyomulnak tovább nyugatra, így háború nélkül megőrzik saját biztonságukat. Kb mint '89 előtt.
2022. febr. 26. 17:22
 10/16 anonim ***** válasza:
89 előtt nem voltunk Nato tagok
2022. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!