Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Oroszország nyer az Ukránok...

Ha Oroszország nyer az Ukránok ellen akkor mit fognak csinálni az oroszok? Mit tesz Putyin?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivonul, és lecsillapodik a helyzet.


Putyinnak nem kell Ukrajna szóval nem leszünk Oroszországgal szomszédosak. Csupán Kelet Ukrajnából vesz el egy kis részt.

2022. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem..
2022. febr. 24. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megőrzik Ukrajna szuverenitását úgy, hogy bábkormányt ültetnek be Ukrajna élére, mint Fehéroroszország, majd vissza vonulnak Oroszországba. Onnam Putyin irányítja tovább Ukrajnát, mintha semmi sem történt volna. Gondolom hadisarc megfiztésére kötelezik az új kormányt, építik a hadsereget. Lenin, Sztálin neve mellé felkerül Putyiné is a történelem könyvekben, így nyugodtan fekszik majd le az öreg. Igazából Putyin egész Európát sakkban tartja a gázzal, úgyhogy ha véget ér, mert véget ér 3 napon belül szerintem, akkor ez a forgatókönyv lehetséges. Oroszország nincs berendezkedve egy hosszú háborúra, nagy a sereg, de nincsenek felkesz gerilla támadásokra. Valószínűleg nemsokára megadja magát az ukrán sereg. Utána, amit fent leírtam.
2022. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as nekem is ez a véleményem. Valahová YouTubeon kommentbe írtam valami hasonlót és szó szerint le hülyézett valaki. Pedig szerintem van benne valami igazság.

Érdekelne,hogy valaki tud fejleményeket? Pár nap már eltelt.

2022. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kivonul...csődbe megy...legatyásodva nézi, ahogy megdöntik a bábkormányát...elhuny...Oroszország koszolidálódik...Ukrajna NATO tag lesz.
2022. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De fenyegetőzik a bombáival. Eléggé kiszámíthatatlan.
2022. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!