Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rajtam kívül vannak még...

Rajtam kívül vannak még függetlenek, akik az utóbbi időben elégelték meg a fideszes ámokfutást?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam vele, hogy nem megyek el szavazni, mert nincs kire, max a kutyákra. Most viszont már annyira tele lett a t*köm a fidesszel, hogy inkább behúzom az x-et az összefogásra, hogy végre elkotródjon a viktor a csatlósaival együtt.

2022. febr. 7. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj kérdező hogy ezt megelőző években is, mindenki szart a szavazásba mert a rengeteg hülyének csak olyan kifogások voltak szem előtt hogy "ez is lop, a következő sem lenne kivétel ez alól" Attól meg ökölbe szorul a kezem amikor azt mondja a 30 éves is hogy nincs jobb... mert 2010 óta ez a szemét van kormányon.


Soha nem voltam független, a fideSS első 4 évére bár nem emlékszem, már ott helyezkedtek bizonyára, de még nem mertek akkor neki állni a rablásnak, ismeretlen alakok felfuttatásának, meg amik ma mennek. Az hogy ennyi ideig kormányon lettek tartva valahogyan, az sajnos a nép egy részének is borítékolható.

2022. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!