Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mivel tudnak többet a Lengyele...

Mivel tudnak többet a Lengyelek, hogy őket szinte az egész világon ismerik és számon tartják, miközben minket alig?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal többen vannak és sokkal erősebb a külföldi diaszpórájuk, ráadásul nem akadályozza őket egy agresszív, kiválasztott kisebbség a nemzeti politikájukban.
2022. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ez jó kérdés! Engem pl. az zavar, hogy a film streaming oldalakon vagy a számítógép, játékkonzol területen lengyel nyelvű műsor, játék számtalanszor megjelenik, magyar viszont sokkal kevesebb arányban. (még a román, cseh, szlovák is gyakoribb, mit a magyar)
2022. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk négyszer, ötször többen vannak. Ennek megfelelően külföldön is több van belőlük.
2022. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokmillióan elmenekültek onnan pl azért. Itt az USA-ban nem tudsz egy kavicsot úgy eldobni,hogy ne találj el egy lengyel származású emberkét.
2022. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ország, sokan vannak, ezért a diaszpóra is sokkal nagyobb, láthatóbb.
2022. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez részben a vásárlóerőnek köszönhető. Mikor én érdeklődtem teszterként egy játék magyarosításával kapcsolatban, azt a választ kaptam, hogy majd ha egy bizonyos szintet elér a vásárlók / rendszeres fizetők között a magyarországi játékosok száma, akkor fognak foglalkozni a fordítással is, addig viszont nem. Magyarul ott fordítanak erre erőforrást, ahonnan többet is kapnak vissza. És mivel az EU második legszegényebb országa vagyunk, általában nem kerülünk fel hamar a fordítási listákra. A játékok kb 80%-ában közösségi fordítás van, amit a fejlesztők "megengednek", ezek persze nem pontosak és nem naprakészek.

Egyébként felettem leírták elegen, egy kicsit többen vannak, mint mi és nagyobb az országuk is. Ne aggódj, Szlovákiát sem ismerik sokan, hiába van itt a szomszédban.

2022. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az USA ban erős és régi lengyel réteg van. Továbbá a gazdaságuk sem mondható gyengének.
2022. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minket is ismernek, - csak ők híresek, mi meg hírhedtek vagyunk! Ennyi a különbség!
2022. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!