Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok erre a...

Simon Petrikov kérdése:

Mit válaszolnátok erre a három kérdésre?

Figyelt kérdés

Létezik a világűr?

Gömbölyű/Föld alakú/geoid alakú a Föld?

Létezik az evolúció?



2021. dec. 4. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Valószínűleg
Nem vagyok benne biztos
Nem
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

"Létezik a világűr?"


-Igen.


"Gömbölyű/Föld alakú/geoid alakú a Föld?"


-Szerintem Geoid



"Létezik az evolúció?"


Mikroevolució, de a fajok közötti evolucióban nem hiszek. Tehát a fajok külön lettek kreálva, a halnak nincs köze a gyíkhoz, és a gyík nem mászott fel a fára, hogy átalakuljon.

2021. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Letezik evolúció.

Érdekes megnézni a jegesmedvét ami pár ezer évvel ezelőtt még grizli volt, most meg fehér színű, úszóhártyát növesztett és megtanulta a levegő visszatartást úszás közben.


De a szárazföldi állatból vizi lénnyé való átalakulásban nagyon érdekes szerintem a fóka és a delfin csontváza is.

2021. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

#2


Y x 10000 évvel meg panda, ugye? De akkor a grizzly miért van most is? Ők miért nem evolválodtak, azt mondta az egyik én átalakulok jegesé a másik csapat mi hűek vagyunk fajunkhoz mi marafunk barna macik? 😂

2021. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bár én csak a valószínűleget válaszolnám mindhárom kérdésre, a logika az, hogy az evolúció nem olyan, mint egy egyenes vonal, hanem olyan, mint egy lomb nélküli fa.
2021. dec. 4. 22:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Valami miatt felmentek eszakra ŕegen.

A 2 faj közötti genetikai egyezés pedig tény.

Még szaporodni is tudnak egymással

2021. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Mindhárom kérdésre igennel felelek.


Üdvözlettel:

Egy keresztény

2021. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dzsoki ***** válasza:
96%
Igen,létezik a Világűr,amiben a Föld alakú,Föld nevű bolygó is van.Evolúció is van,ha a környezethez való alkalmasságot jelent.Ugyanaz az emberi faj,északon,fehér bőrű,az Egyenlítő környékén meg (sötét)barna bőrű.
2021. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#3

A grizzlik szép lassan északon is elfoglalták a terület csúcsragadozója posztot. Az ott tartósan élök az idök folyamán kifehéredtek, és a sarkköri életmódhoz alkalmazkodtak, ök lettek a jegesmedvék. A grizzlik meg maradtak olyanok amilyenek voltak.

Elöször tanulj aztán kérdezz.

2021. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mikroevolució, de a fajok közötti evolucióban nem hiszek"

Mi az a "Mikroevolució"?

2021. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9:


Az alapján amit írt szerintem az, hogy a fajok változnak, de sosem alakulnak át egy másik fajjá.

2021. dec. 22. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!