Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán állítólag 13 magyar...

Orbán állítólag 13 magyar aranyérmet várt Tokiyóban! Akkor ez az eredmény most kudarc volt,vagy csak a szokásos túlzott önbizalma elvárása lehetett?

Figyelt kérdés

#Orbán és a magyar aranyak
2021. aug. 14. 07:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
A 2. eset.
2021. aug. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fsms ***** válasza:
61%

Nem volt kudarc. Szerintem siker volt.

Orbán elvesztette a realitás érzékét. Azt gondolja, ha valamit mond az úgy van/lesz, sajnos elszakadt a valóságtól.

2021. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

orbán hallgasson! a mi adónkból osztogat az érmek megszerzőinek milliókat,

könnyen van ő nem neki kell ezeket a miliókat megkeresni keserves munkával, Úgy osztogatja az adófizetők pénzét mintha a sajátja lenne.

Én azt javaslom neki hogy osztogasson a kedve szerint de csak és kizárólag a saját vagyonából, és ne a mi adónkból.

2021. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is, körülbelül ez reális volt,a 10-nél több aranyérem elvárása túlzó elvárás lehet. Ez valami olyan ,mint a magyar focival kapcsolatban is tapasztalni lehet nála.
2021. aug. 14. 07:41
 5/17 A kérdező kommentje:
3./Az eredményeket azért meg kell becsülni,ezt azért szögezzük le.A honoráriumok mértékéről lehet vitatkozni,nemzetközi összehasonlításban vannak országok akik még többet adnak,de ez most már egy átlag körüli megbecsülést mutat.Azért ne jussunk már oda,mint a Kádár rendszerben,hogy egy olimpiai bajnoknak anyagi gondjai legyenek,vagy mindennapos megélhetési zavarai,és esetleg egy mosókonyhás lakásban kelljen élnie,de közben nemzetközi szintű eredményeket kell produkálnia.
2021. aug. 14. 07:49
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Vannak országok ahol meg semmit sem kapnak az olimpiai bajnokok és mégis jólélnek.

Én Magyarországon be is tiltanám ezt a pénz osztogatást, miért kellene nekem adófizetőként megfizetni azt hogy egy ember világhírű lett??? nem elég hogy az én pénzemből lett az???

2021. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Olyan nem nagyon van,talán csak Észak-Koreában lehet ilyen,de ott a női súlylökő is gondolom csak napi 900 Kcal kalóriát vehet fel,ha nem teljesít akkor meg lelövik,vagy eltűnik.Lehet egy rendszer ilyen is,ezt ne feledjük.Komolyra fordítva a szót.:

A legjobban Singapur fizet ,az aranyért több mint 100 millió Ft-nak megfelelő pénzt is kaphatnak,a mienk csak "szolíd" kis összeg ehhez.

Ne gondolja már senki,hogy komoly munkához nem komoly pénz jár.

Öcsi Bácsi 70 évvel ezelőtt megmondta a tutit:

"Kis pénz kis foci,nagy pénz nagy foci"-ezért tudott a Realban maradandót alkotni,azóta sincs egy magyar sem a Real-nál,de más nagy európai klubban sem,mert mindenki azt gondolja:

"Kis foci-nagy pénz",ez idehaza dívik csak,ez nem megy.

2021. aug. 14. 08:40
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

"Orbán állítólag 13 magyar aranyérmet várt Tokiyóban! "

Honnan szeded ezt?

Már ott bukott a kérdésed, hogy Orbán ÁLLÍTÓLAG várt ilyet. Ki állította? Te?

2021. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem én,tegnap volt a TV-ben.
2021. aug. 14. 09:07
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
#9 És ki mondta és mikor mondott ilyet?
2021. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!