Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kötelezi a magyar...

Miért kötelezi a magyar kormány a kamionosokat az útdíj megvételére mikor minősíthetetlenek a magyar utak?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán akkora nyomvájúba mentünk bele hogy átvágta a kamiont a szembejövő sávba egyenes úton. Annyi szerencsénk volt hogy nem jött velünk szembe senki. 9000 ft oda vissza 1 fuvar. Ha csak napi kettőt megyünk is majdnem egy 20as és akkor ez csak egy kamion. Rengetegen vagyunk az utakon. Milliós bevétel van az útdíjból, a gázolajból. Akkor miért nem képesek annak megfelelően megcsinálni az utakat? Mire fel kérik el annak az árát hogy az ember használhassa az utakat ha életveszélyesek?

#útdíj #Magyar közutak
2021. júl. 29. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem tetszik a rendszer kérdezô akkor el lehet innen menni Magyarországról! Senki nem kényszerít , hogy itt legyél. Inkább legyél hálás , hogy Orbán Viktor visszatartja az nô zaklató négereket meg az Allah akbarozó arabokat.
2021. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy orbán maga mit csinál azon kívül hogy lopja a pénzünket. De az tény hogy rengeteg migránst megfognak heti szinten a román határnál a mai napig. Érdekes módon ezekről nincs hír a tvben mert most nem érdekelt téma a migráncsozás
2021. júl. 29. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem tudom hogy orbán maga mit csinál azon kívül hogy lopja a pénzünket.


Bizonyíték hol van a lopásra? Ha lenne akkor már börtönben lenne Orbán Viktor. Mit lopott egyébként? Kérem a részleteket.

2021. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2!" De az tény hogy rengeteg migránst megfognak heti szinten a román határnál a mai napig" Na látod? Ennek finanszirozására kell az az utdid!
2021. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen mennek az útjavítások az egész országban. Futár vagyok, és városok között az utóbbi hetekben szinte nem tudtam úgy menni semerre, hogy ne torlódott volna több helyen is a forgalom a munkálatok okán.
2021. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Azért kell az útdíj, hogy abból kijavítsák az utakat.
2021. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az útdíj bevezetése EU-s kötelesség egyébként.


Nem Magyarországon találták ki, de azért a kormánynak sem volt ellene kifogása.

2021. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan arra is van az útdíj hogy az utakat javítsák csak jó lenne ha lenne látszatja
2021. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont azért mert a kamionok csinálják a nyomvályúkat és nem a személyautók.


15 éve egy kamion 5ezer forintot fizetett egy áthaladásért ami a vicc kategória volt.


Másrészt a nyomvályú arra utal, hogy túlterheltek a kamionok...


Szerintem amúgy nincs annyi ember ami a tönkre ment utak karbantartásához kéne, külföldieknek meg nem akarják kiadni a megbízást. Nagyjából ez lehet a képlet.

2021. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azaz vissza is kérdezhetnék, hogy a kamionosok, miért nem tartják be a terhelésre vonatkozó előírásokat?
2021. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!