Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miert vagytok aktivak ebben a...

Miert vagytok aktivak ebben a kategoriaban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Hasznos idotoltesnek tartom, erteket teremtek ezzel
Nincs jobb dolgom
Proli vagyok es panaszkodni jarok ide
Ugy gondolom hatassal vagyok igy a politikara
Itt vezetem le a feszultseget
Trollkodni jarok ide
Mas egyeb miatt
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Pont ugyanazért, amiért néha elmegyünk állatkertbe.
2021. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Orbán Viktor!
2021. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ide komoly szándékkal nem érdemes jönni, mert a kommentszekció nagy része alkalmatlan érdemi eszmecserére. Amíg egy 15 percig fogalmazott, átgondolt véleményt annyival intéz el a vitapartner hogy "akkor rohadj meg hülye libsi" esetleg a màsik oldalrólv "oltassál akkor minden hónapban, fideszbérenc"), addig itt maximum trollkodni vagy a gőzt kiereszteni lehet. Az legalább szòrakoztató egy darabig
2021. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Sokszor jobban nevetek itt mint a humor kategória kérdésein.
2021. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Én próbálok információt adni, másfajta nézőpontokat is megismertetni. Gyakori, hogy a propagandán élő embereknek tényleg foglamuk sincs a dolgokról. Nemrég pl. volt egy olyan kérdés, hogy "Ha Orbánék mindent EU pénzt ellopnak, akkor hogyhogy épülnek EU-pénzekből dolgok?", amiből egyértelmű volt, hogy a kérdezőnek fogalma sincs, hogyan működik az EU-s pénzek lenyúlása. Azt hitte, az egészet elviszik ahogy van, és ez nem lehet igaz, mert mégis épülnek dolgok. Itt pl. el lehetett mondani a zsíros pályázatok haverokkal megnyeretését, és a túlárazást, ahogy szabályos pályázatnak álcázzák a lenyúlást.
2021. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az 1-es írja.állatok között van az ember ami megnyugtató.
2021. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Érdekel a politika és a történelem, a természetem pedig olyan, hogy szívesen beszélgetek ezekről a témákról, ha a való életben nincs épp alkalmasabb partner erre, akkor hát, ha nincs ló...
2021. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
48%
A Gyakori egy nyilvános oldal. Nem a válaszolókkal vitatkozom, hanem a csendeseknek vagy a Gugliról véletlenül idetévedőknek próbálom jelezni általában, ha egy kérdés hibás vagy hazug, vagy ha egy kevéssé ismert információval szolgálhatok.
2021. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!