Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az uralkodó vagy inkább a...

Az uralkodó vagy inkább a szolganépekhez sorolnád a magyarokat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

"Ha van Isten, ne könyörüljön rajta:

Veréshez szokott fajta,

Cigány-népek langy szivű sihederje,"

2021. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

"Ez a dolog a te nyomorult gyerekedről szól, a te nyomorult életedről szól, a te csicska mentalitásodról szól. Arról, hogy te magad vagy okozója a saját nyomorotoknak, a saját elmaradásotoknak, a saját ostobaságotoknak. Te tűröd a kisemmizésedet, te tapsolsz hozzá és vered magad öntudatos egóval, és te vagy a magyarságoddal oda. Miközben európa harmadik legnyomorultabb nemzetét éljenzed.


igen, ez a te felelősséged. Felelsz azért, hogy csak ennyi maradtál."


Ejj, de frusztrált valaki ahhoz képest hogy "bármelyik eus országban megállja a helyét".


Képzeld, nem semmiznek ki, és teljesen jól megélnek a szüleim. Ők nem maradtak meg egy szinten, nem hibáztatnak másokat a problémáikért, tesznek ellenük.


De igen csak nagy kőbunkó gondolkodásra vall az amit te az eddigi kommentek alapján mutatsz magadról.


Nekem nincs gyermekem, egyetemista vagyok. Az egó alatt gondolom a mai értelmezését veszed a szónak. Nem verem, mert képes vagyok felmérni a lehetőségeimet. És teszek azért hogy előrébb jussak.



"Az én gyerekem jó egyetemet végez, és a családban bárkinek van olyan szakmája, nyeltudása, egzisztenciája, hogy bármely európai országban helytálljon."


Helyes, de ez nem egy nagy dolog. Ez alap. (Nem az egyetem, hanem az hogy meg tudna élni bárhol).


Cognito ergo sum.


Ajánlom figyelmedbe.


7-es voltam.

2021. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

*Cogito ergo sum


(Véletlenül beleütöttem egy N-t)

2021. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
A nép mindig szolga. Az uralkodó az egy osztály.
2021. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

Hmm...


Ötöst nem úgy kell nézni, hogy pontos adatokat írjon, hanem arányaiban nagyjából jól jellemzi országunkat.

2021. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 rewqrewqrewq ***** válasza:
84%
A hazai diplomásaink kb 90 százaléka ... itthon dolgozik, külföldi tulajdonú multicégnek. Lehet találgatni mik vagyunk :)
2021. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hülye kérdés! Az 5-ösnek meg üzenem, senki sem hordja a zsebében a bölcsek kövét, még a belpesti értelmiség sem.
2021. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szabista válasza:
20%
Szolgák vagyunk és hasonlóan Kínához, veszélyesek azokra az uralkodó népekre, akiket szolgálunk. A nyelvünk eleve bonyorúlt és kétértelmű, teljesen alkalmas arra, hogy bárkit átvágjunk vele, egyfajta "tolvajnyelv".
2021. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18. Te vagy az élő példa, az bonyolult bátyja.
2021. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik nép sem uralkodó. Politikai elitek uralkodnak, nem népek. Minden nép szolga, csak egyes helyeken kevésbé szolgák (Skandinávia), máshol nagyon be vannak csicskítva (Kelet-Európa).
2021. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!