Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor várható,...

Szerintetek mikor várható, hogy Sputnik V vakcinára is lehet időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
Eddig ugye csak Sinopharm és Astra Zeneca a választék. Mikor veszik be a sorba a Sputnikot, és esetleg a többi vakcinát?

2021. máj. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Engem a dokim hívott fel, hogy van Sputnik, és mondtam, hogy kérem, ennyi.


Nemrég kaptam meg a másodikat.

2021. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdes, eddig nagyon nyomtak, most meg sehol.. akkor a hazorvosok mar nem is hivogatjak az embereket, mert van a honlap?
2021. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy majd a hét közepétől lehet a május 10-ei hétre foglalni. De ez csak tipp. Lehet, hogy majd csak később. Az orosz vakcina szállítmányokon sokat szoktak ülni az NNK-ban. A kínaival ellentétben ennek biztos el tudják olvasni a dokumentumait, csak nem megy gyorsan. Oroszul már nem tudnak jól, kínaiul meg még nem. :)
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz be a háziorvosodnál, hátha ő tudja hogy hogy lehetne oltóanyagot kapni.


Ugyanakkor ha lehet hinni az átlátszó kis táblázatának most elég sor Astra, Sputnik meg Sinopharm is van amit még nem használtak fel, szóval szerintem most ezeket fogják nyomni.

2021. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy ezeket nyomatják, számarányosan pedig viszonylag kevés Sputnik érkezett, és nem is fog már több, mert a leszerződött vakcinák több mint 90%-át már leszállították, többségüket meg gondolom már el is oltották. Na nem baj azért reménykedem, köszönöm a válaszokat! Elvégre az Astrát is csak random jelentették be egyik napról a másikra, hogy arra is lehet foglalni.
2021. máj. 2. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most regisztraltam Sputnikra, sok hely volt még időpontoknál ahogy láttam.
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ma regisztráltan Sputnikra szombaton megyek is
2021. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!