Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a fasizmus-kommu...

Mit gondoltok a fasizmus-kommunizmus-kapitalizmus háromszögről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a kapitalizmus szerint a kommunizmus és fasizmus szinte ugyanaz. Míg a kommunizmus szerint a fasizmus a kapitalizmus imperializmusából alakult ("a finánctőke legreakciósabb, legsovinisztább, legimperaialistább nyílt terrorista diktatúrája" - Dimitrov. Míg a fasizmus szerint a kapitalizmus és a kommunizmus mind a zsidóság egy-egy rendszere hogy világuralomra törjenek (a kapitalizmusban a zsidók a burzsoáziát vezetik, kommunizmusban pedig a proletariátust). Erről mit gondoltok?
2010. aug. 14. 17:30
 1/9 PapaJoe válasza:
100%
Szerintem a fasizmus-kommunizmus társadalompolitikai téma a kapitalizmus meg gazdasági.Mégis ,a kapitalizmus nem zárja ki a fasizmust csak a kommunizmust.A fasizmusban az egyén felemelkedése a tét, a kommunizmusban a közösségé,ami kizárja a kapitalizmust.
2010. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapitalizmus a szabad versenyre épül, de ez nem megvalósítható egy fasiszta rendszerben, mert ott csak az versenyezhet akit hagynak ill. támogatnak.


Van benne valami egyébként.

2010. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Óceániának Eurázsia a szövetsége és Kelet-Ázsia az ellensége.
2010. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosítanám az elsőt, ugyanis a fasizmus és a liberalizmus az, ami szociálpolitikai nézet, a kommunizmus és a neoliberalizmus pedig a gazdaságpolitika két véglete. Az összes többi pedig ezeknek a keveréke egy síkon.


Ha elvégzed itt a tesztet, megtudhatod a politika beállítottságodat, és elmagyarázzák mindazt, amit én most leírtam:

[link]

2010. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha elvégzed itt a tesztet, megtudhatod a politika beállítottságodat, és elmagyarázzák mindazt, amit én most leírtam:

[link]


Nekem ez jött ki, valahol a Dalai Láma közelében lennék.


[link]


Neked, 63% mi lett?

2010. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez: [link]
2010. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


nekem meg ez jött ki

2010. aug. 14. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez [link]
2010. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:47


közel vagyunk egymáshoz :D

2010. aug. 15. 02:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!