Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetnek itt folyama...

Miért kérdezgetnek itt folyamatosan?

Figyelt kérdés

Szerintem a weblap tulajdonosai szándékosan gyártják a provokatív kérdéseket. Kell a forgalom a reklámoknak.

Hiszen abból élnek.


Gyanús hogy mindig mindenki ugyanolyan stílusban ír. (politika kategória)


2020. dec. 18. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Itt nem hiszem mert a politika kategória amúgy jól pörög.


Utazás topik például viszont kevésbé pörgős ott lehet hogy van néha egy-egy ilyen szándékú kérdés.

2020. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

A weboldalt is Soros bérencek üzemeltetik?? Nincs üldözési mániád?? Szimplán vannak unatkozó emberkék akiknek ennyi a kikapcsolódás, hogy feltesznek valami hülye kérdést, esetleg írnak egy vicces választ.

Attól mert mennek a provokáló dolgok, attól még a weboldalnak nem hiszem, hogy több bevétele lenne. Sokan ezt unják már és mennek át másik oldalhoz, aki meg itt van az a provokátorok nélkül is itt lenne és nem használná kevesebbet az oldalt. Én pl amúgy reklámokat se látok, képzeld el egy egyszerű hírdetésblokkoló kíszűri az összeset és nem én vagyok az egyetlen ilyen.

Nem tudom mióta vagy az oldalon, de régen 1db reklám nem volt, mégis voltak ilyen kérdések és válaszok, csak több volt a normális ember. Legalábbis nem tudom te kaptál-e már ítélkező leveleket más kategóriákban, mert én már sokat. De azt meg miért küldenék megint az oldal üzemeltetői??

Amúgy itt megy leginkább a "provokálás" de néha különböző kategóriákban is javasolják unaloműzésre ezt a kategóriát, hogy itt egy szimpla kérdésen is szétszedik egymást az emberek, de igazuk is van.

2020. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Te is egy kamu hsz-elő vagy utolsó.


Senki se beszélt sorosról nem tudom ez hogy jön ide.


A weblap a reklámokból él, az lényegtelen hogy te látod-e vagy nem. Ha 0 ember se látogatja a weblapot akkor nem fizetnek.


Mégis kit érdekel ez a weblap amikor van facebook meg reddit meg 100 féle forum.


Mégis naponta 100 buta provokatív kamukérdés jelenik meg.


Mert kell a nézettség.

2020. dec. 18. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak sima troll van sok aki a neten mer puffogni a való életben meg megszólalni nem merne.
2020. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

#3

"Mégis kit érdekel ez a weblap amikor van facebook meg reddit meg 100 féle forum."


Te mit keresel akkor itt?? Te is ugyan úgy egy ilyen provokátor vagy, aki most összeesküvés elméleteket gyárt, hogy márpedig itt a moderátorok írnak ki csak kérdéseket. Gondolkozz már egy kicsit.

Mellesleg a hírdetések a megtekintések száma alapján fizetnek, ha valaki nem látja a hírdetést, mert olyan bővítményt használa az bizony nulla bevétel. Hiába lógok itt sokat tényleg segítő szándékkal és tévedek át néha ide is ahol csak a viták mennek, attól még belőlem nincs bevétele az oldalnak.

De nézd már meg hogy hol mennek viták. Fidesz-ellenzék, laposföld-gömbföld, hívők-ateisták, vírus tagadók-vírus hívők... Mindíg olyan témakörökben mennek a viták ahol megosztottak az emberek és egyik fél se enged a nézőpontjából. Nem kell ehhez senkit provokálni, ezzel amúgy csak maguknak csinálnának munkát is, mert megy a jelentgetés provokáló, trágár válaszok miatt, amiket meg kell nézniük. Volt olyan kérdés, ahol 60 választ vettek ki. Esetleg felhasználókat is tiltanak miatta. Az meg ugye nagyon üzletellenes számukra.

Nem tudom miért kell mindíg valami elméletet kreálni, hogy van miníg valami sátáni kép és azok mozgatják a szálakat.

Itt arról van szó, hogy a fidesz szavazó feltesz egy kérdést, az egyik ellenzékinek szúrja a szemét, majd az szúrja az egyik fideszes szemét és az egész egy ördögi kör.

2020. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hazugság utolsó te is a weboldalnak dolgozol.
2020. dec. 18. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben szerepel egy tétel mondat:

"Szerintem a weblap tulajdonosai szándékosan gyártják a provokatív kérdéseket"


Nem azt mondtad, hogy provokatív válaszokat írnak. Ebből az következik, hogy te dolgozol az oldalnak. Vagy csak próbálsz provokatív lenni értelmes indokok és magyarázat meg az ablakban, csak rágalmazni tudsz.

2020. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!