Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy "Hamarosan Magyarországon is Chicago lesz. "?

Figyelt kérdés
Többször hallottam szüleimtől, vagy ha beszélgetnek mindennapi dolgokról ismerősökkel, barátokkal olyankor is szoktam hallani. Nem vagyok nagyon jártas a politikai ügyekben...szóval nem nagyon értem hogy függ össze Chicago és Mo. sorsa, vagy miben hasonlít Mo. Chicagora, vagy cs kezd hasonlítani...
2010. aug. 12. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Itt is lesz Al Bundy.


Ja, nem ez már megtörtént. Akkor vagy a rossz közbiztonságra, vagy a szervezetbűnözésre gondolnak.

2010. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:
0%
Bár olyan rossz lenne már itt is minden, mint Chicagoban :D
2010. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen Chicagóban nagyon rossz volt a közbiztonság. Budapesten volt egy veszélyes környék, amit ezért úgy hívtak, hogy Csikágó. Azok, akik szerint "hamarosan" Magyarországon is Chicago "lesz", azok átaludták a 90-es évek közepét, amikor az VOLT (szerb-ukrán maffiaháború, robbantások, rakétás/gránátos/géppisztolyos támadások).
2010. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20- as 30- as évek maffiahaborúira gondolnak szerintem:D és télleg közel állunk hozzá.
2010. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!