Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem pro-kontra...

Tudnátok nekem pro-kontra véleményeket írni az Euró bevezetéséről?

Figyelt kérdés
Szóval először is ti szeretnétek e hogy bevezessék, es írnatok véleményt hogy Miert lenne jó és Miert lenne rossz ez nekünk?
2019. szept. 29. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó összefoglaló:

[link]

2019. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

"Én nem a hírekből tájékozódom, hanem utazok, látok és tapasztalok. Nekem te nem tudod beadni azt, hogy az ég zöld és a fű kék..."


Ez nem érv.


"Az meg ne is zavarjon, hogy az önkormányzatoktól a Fidesz vezérkarig mindenki vett fel devizás hitelt, ergo mindenki hülye, csak te vagy helikopter, ugye, Isten barma?! Pl. Kósa is vett fel - a hülye(?) - (nem is keveset!) csak ők az első fordulónál meg lettek mentve..."


Ez sem érv. Egyébként meg ők megbeszélhették, hogy ebből mennyit nyerhetnek.


"Baromság! milyen hibát fed el, jóember?! Tudod te, hogy mit beszélsz?"


Ez sem érv.


"Vicces egy kisgyerek vagy, az már biztos..."


Ez sem érv.


"Nem versenyképes a gazdaságunk, amikor Magyarország jól teljesít? Taníts még "mester"..."


A két állítás nem függ össze. A magyargazdaság nem versenyképes, ezen kár vitatkozni. A egyfőre jutó GDP termelés ékesen példázza. Azt senki nem vonta kétségbe, hogy a magyar gazdaság nem teljesítene jól önmagához képest.


"Milyen önrendelkezést adsz fel, amikor az Eu pénzét herdálja ész nélkül a kormány?"


Ismét két külön dolgot írsz, aminek egymással nincs közük. A monetneráis politikát, gazdasági döntések nagy részét és a politikai döntések jó részét is központilag kellene irányítani. Nem beszélve a nemzeti identitás és nyelv feladást.


"Egymillió magyar elköltözése után még van képed leírni az utolsó mondatot?!"


Igen, mert a vándorlás nagyobb része még mindig belföldi rádaásul egy sor akadálya vannak, hogy olyan szintű munkaerőpiac legyen, mint pl. az USA-ban.


"Kisgyerek, sok hülyeséget megtanítottak neked, kivéve a gondolkodás szükségességét..."


Ez nem érv, hanem személyeskedés. Volnál szíves érdemben vitázni?

2019. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Veled vitázni?

"Ez nem érv.

Ez sem érv.

Ez sem érv.

Ez sem érv.

Ez sem érv." Ezeket mind tőled idéztem.


Én képzett, gondolkodó emberekkel szívesen vitatkozom.

De te egyik sem vagy.

2019. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm hogy igazat adtál nekem. Semmilyen érved nem maradt csak a személyeskedés.
2019. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!