Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit akarhat a polgármesteri...

Mit akarhat a polgármesteri hivatal tőlem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy csomagot, de csak az értesítést. Nem vagyok otthon így nem tudom átvenni. Egy olyan város polgármesteri hivatala küldte, amihez semmi közöm sincsen, teljesen más helyen élek, se ingatlanok, se rokonom nem lakik a közelében és még csak nem is járok oda. Mi lehet vajon a csomag szerintetek?
2019. szept. 12. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Macska. Tuti macska van benne és azt akarják hogy ezentúl csakis ezzel a macskával a fejeden közlekedj.
2019. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Itt nem is a csomag a lényeg, hanem hogy valaki be van jelentkezve a te neveddel a te lakcimedre.

Tipikus választási mutyizás.

2019. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
#2 Persze. Valaki bejelentkezett az ő lakásába az ő nevével? Gratula!
2019. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Vona Gábor lehetett az, a sok cuki cicát elajándékozza, mert már a Jobbik mint párt a megszűnés közelébe került, már nincs szükségük ennyi cukiságra
2019. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te városod polgármesterének levágott fülét küldte el a másik város.
2019. szept. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!