Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kinek milyen emlékei vannak...

Kinek milyen emlékei vannak régen a T-mobile-nál a T-percek szolgáltatásról?

Figyelt kérdés

1200ft-t lehetett venni 10óra beszélgetést amit este tíz és reggel hét között illetve hétvégén lehetett lebeszélni.


Akkor voltam 16-17 éves és emlékszem hogy este csak simán felhívtam valami random csaj ismerőst és órákon keresztül beszélgettünk.


De olyan is nagyon sokszor volt hogy valaki a kezembe nyomta a telefonját azzal hogy "Van még két órám, éjfélig le kell beszélni! Hívjál fel valakit, én már nem tudok kit."

:D


Másnak milyen emlékei vannak erről a T-perces időszakról?


32F


szept. 16. 16:39
 1/2 waland ***** válasza:
100%
Fiatal vagy :) . Mi még hárommásodperceztünk. (Volt egy ídőszak mikor az első 3 másodperc ingyen volt az akkor még Westelnél). Na akkor ment csak igazán a mindenféle számok véletlenszerű hívogatása.
szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1# az volt a szépidő, csak haza szólt az ember mi legyen a vacsora, letelt a 3 másodperc, nem tudtak ellenkezni...
tegnapelőtt 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!