Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM azonosítást hogyan kell...

MVM azonosítást hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szóval az EON helyett az MVM-hez kell a villanyóra állását feltölteni, ezért csináltam egy MVM fiókot. A hitelesítéshez pedig meg kell adnom a felhasználói azonosítót. Elő is kerestem pár régi számlát amin rajta van, de egyszerűen nem akarja elfogadni. Kérlek segítsetek hogy mit értek félre

júl. 10. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az informatikai átállás után kaptál egy új ügyfélazonosítót.
júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És ezt hol tudom megnézni pontosan?
júl. 10. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajta lesz a számládon majd. Egyébként még sehogy :)
júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gweb válasza:
Én, amikor megcsináltam a fiókot és az azonosítást nekem elfogadta a régi E.On-os 2-sel kezdődő azonosítómat. Ma reggel pedig az írásos ügyintézés menü pontban sikerült a szükséges adatok megadásával leadnom az aktuális mérőállást. Mára ígérik az informatikai rendszer teljes működését, de ezt majd meglátjuk.
júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt valaki tudja, hogy a számla hova megy? Mert eddig az EON applikációra jött. Most akkor az MVM appon kell majd várni?
júl. 15. 14:16
 6/6 Gweb válasza:
Igen a számlát az MWM Appban várható. Az Appban be tudod állítani, hogy emailben érkezzen a számlaértesítő. Egyébként az új MWM azonosítódat úgy lehet megtudni, hogy a telefonos ügyfélszolgálaton a számlázás menüpontban az előző E.onos azonosítód és a mérő óra gyártási számának utolsó hat számjegyét megadod. Ma reggel én is így tudtam meg. Így már az aktuális egyenlegedet is le tudod kérdezni. Nekem minden számlám be van fizetve így 0 az egyenleg. Jól hozták át az E-on-tól. Azért kérdeztem le az egyenlegem, mert kíváncsi voltam, hogy hogy hozták át ide a dolgokat.
júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!