Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy vízmű cégnek ennyire...

Egy vízmű cégnek ennyire nehéz találni másik vízóra leolvasó embert?

Figyelt kérdés

Mert ekkora gyökeret még filmekben sem nagyon lehet látni, amelyik pl a főgonosz sorozatgyilkost játssza.

A figura valami olyasmi lehet, akinek herótja van már az emberi sziluettől is, meg bármitől, ami mozog.


Minden más óraleolvasó teljesen normális, lehet velük beszélgetni, amíg bent vannak.


De ez....


Beleköt mindenbe, miért nincs lenyírva jobban a fű, oda ő nem megy be, mert vizes, tele van csigával, rozsdás, nem köszön, morog, a szembe szomszédnéni virágágyásába parkol le, a kutyát zárjam el, mert zavarja, felhívom, hogy bediktáljam neki az óraállást, ne diktáljam be, mert jön megint, különben se mondta, hogy diktáljam be(de mondta), stbstb...


Nem hiszem el, hogy egy ekkora tahót még nem jelentett be senki, hogy cseréljék le.


Nógrád megye.



júl. 3. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég nehéz, mert nem fizetik meg őket, és nem sok h...ülye van aki elvégzi ezt a sz@r melót.
júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ő oldaláról valszeg úgy néz ez ki, hogy az az alamizsna amit fizetnek, nem éri meg a tetanuszt, a kimosdást, a kutyaharapást.


Amilyen házak vannak...én is gyanakodnék.


A tiétek gondolom a jobb eset, de vannak helyek ahol tényleg késsel fogadják, tetves meg rühes meg ágyi poloskás mindenki.

júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Inkább beregisztrálok az oldalukra, és bejelentem online.


Hát igen, elég érdekes a lakosság errefele, csoda, hogy még nem földelték el a palit valamelyik kert végébe.


Aztán lehet, a c.gókkal normális, ha meg lát egy ilyen belpesti kinézetű értelmiségi földi halandót, azon elveri az összes kínját.


Először jött, mosolyogva köszöntem neki, mondtam milyen jó kis autója van, meg kérdeztem, nem-e akar bejönni wc, kv stb.


Köszönés nélkül: nem. nemkősemmi.

júl. 3. 11:15
 4/8 A kérdező kommentje:
*mármint a vízóraállást, a palit remélem többet nem látom, csak engem hagyjon békén.
júl. 3. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaelzárást minden leolvasó kérni szokta, pl. mvm is.
júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alap hogy a kutyat megfogod vagy becsukod ameddig ott van. Ha nem is agressziv fajta, akkor is sokan felnek a kutyaktol.


A leolvasok keveset keresnek. 4 oraba veszik fel oket minimalberre. A vizora leolvasas a legrosszabb mert sok helyen az akna tele van sarral, rapakolnak dolgokat, az aknafedore. Ha bediktalod azt jeleznie kell hogy nem o olvasta le es nem lehet minden egyes alkalommal bediktalni.

júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz mást találni, mert egy alul fizetett részmunkaidős állás, amennyiért normál ember fel sem kel kb. Ezen felül valós veszélyei vannak már csak azért is, mert a mérők 90%-a aknában van. Ha a leolvasó bottal nem tudja leolvasni, le kell másznia, az meg már feltételekhez kötött a munkavédelem által. Megtagadhatja. A bediktálást pedig hivatalosan nem fogadhatja el.

Az, hogy megkér, hogy zárd el a kutyát, teljesen természetes akkor is, ha a legnagyobb cukómukótok van.

júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Inkább beregisztrálok az oldalukra" és megpályázom az állást.

:)

júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!