Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Érdemes szólni a közös képvise...

Érdemes szólni a közös képviselőnek, hogy mi már lecseréltük a radiátorokat, szelepeket, ha most akarja a társasház az összeset felújíttatni a közös pénzből?

Figyelt kérdés

Mármint radiátorokat nem cserél, csak termosztatikus szelepeket és rádiós költségmegosztót rak fel mindenhova. Egy szelep 25.000/radiátor

Nyilván a szerelő és a k.képviselő barátok, ami nem is izgat, csak az a kérdésem, hogy nekem lehet ez jobb ha mondom hogy -4 radiátorral kell számolni, vagy tök mindegy? Emiatt a k.költség nem fog szerintem változni. (Brutto 1.5misi a beruházás)


jún. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
számlára a tiedet kifizetik
jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számla már nincs. Év elején lett csináltatva, hamar ment a kukába.
jún. 24. 19:11
 3/6 SZTANN ***** válasza:

Ha csak szelepek, miegymás - az nem olyan nagy cucc. De mindenképpen érdemes szólni, megkérdezni, ők mit javasolnak.

- Ha egységeset akar a ház, inkább cseréljék le azt is. Nem nagyon veszítesz rajta, benne van a közös pénzetekben. (A leszerelt sajátodat talán el tudod adni.)

- Ha meg azt mondják, maradjon, akkor jó esetben a közös költségből levonhatják neked ennek a díját, amit nálad nem használtak fel - így volna korrekt.

jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előtte kellett volna szólni, kérdezni.

Most buktad a szelepjeid árát.

jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalad us van termosztatikus szelep es kóltségmegoszto a radiátorokon? Költségmegosztot egyszerre szokás cserélni. Azz is lecsereltetted? Vagy nem is volt a radiátorodon?
júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az most fog beszerelésre kerülni. Már beszéltem vele, szelepeket nekem nem kell fizetni.
júl. 5. 06:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!