Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan száradnak a házban a...

Hogyan száradnak a házban a vizes ruhák, ha valaki klímával fűt?

Figyelt kérdés

22-23 fokra van állítva a klíma, nagyjából tartja is ezt a hőmérsékletet, de így 1 hét kellene hogy megszáradjon egy adag ruha... Eddig kandallóval fűtöttünk, elé raktuk a szárítot, és max 2 nap alatt megszaradt minden. Hiába a nagyobb program, a dupla centri, a 22 fok, nem száradnak úgy a ruhák, ki hogy csinálja?


Köszönöm


2022. nov. 16. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Épp ezt akartam írni...még a 6 éves,szinte gagyi klímán is van(Airfel).
2022. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 nemaRendőrség ***** válasza:
52%

Kandalló mellett is 2 napig száradnak a ruhák?

Nem bírom felfogni. Nekünk bármi van fél nap alatt száraz minden.

Nagyon magas lehet a páratartalom, vagy nagyon rosszul teregettek.


Amúgy klímával úgy kell szárítani hogy a légsugár irányába rakod a ruhát hogy folyamatosan érje a friss meleg levegő

2022. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szárítógép.

Nem drágább mint trópusi hőségre fűteni klímával. :D

2022. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kandallóval fűtesz, a huzat miatt szárad a ruha.

Többet kellene szellőztetni.

2022. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Igen, nálad valami gond lehet. Mi is klímával fűtünk még, általában olyan 20 fok körül van, de így is két, max 3 nap, mire megszáradnak a vastagabb ruhák. Szárítógépem nekem sincs, mert nem fér el. Én a legmagasabb fordulatszámon centrifugázok, asszem 1200-on.
2022. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is klímával fűtök, a farmerek maximum 2 nap alatt megszáradnak, de ha sürgős valami, akkor a klíma alá teszem, így néhány óra alatt száraz.

Ahogy írták, magas a páratartalom nálatok.

2022. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bármelyik kisállatkereskedésben,akvarisztika boltban kapsz páratartalom mérőt,az olcsók is jók.
2022. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!