Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Aki nem hiszi el, hogy megemel...

Aki nem hiszi el, hogy megemelték a rezsit, mért nem hiszi?

Figyelt kérdés

Itt írta egy gyerek: " én a családban a gimnazista vagyok, nem éppen értek ehhez, viszont próbálok a családomnak segíteni, mert nem nagyon hiszik el, hogy mi fog ránk várni ha nem lépünk (gyorsan)"

Ők amúgy 300 nm-es házban élnek 4-en és havi 100 000 Ft szokott lenni a gázszámla.



2022. aug. 22. 22:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem nem hiszik, hanem nem tudják!

Miért te tudod?

Mivel eddig a pont a 3-ik variációhoz van szerencsénk és még az sem biztos.


Majd ki fog derülni az első mínuszos téli hónap számlája után és azok akik olyan helyzetben lesznek mint a gimnazista gyerek családja, azok meghúzzák a nadrágszíjat és változtatnak!

Van a gimnazista gyerek családja számára is megoldás - én is olvastam a kérdést és a válaszokat - majd alkalmazzák télen, nyáron meg élvezik a 300 m2-ket.

2022. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok és javítom az első, félreérthető mondatomat!

"Nem nem hiszik, hanem nem tudják, az emelés mértékét!"

Így a helyes.

2022. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2: Ja, értem. De hát a gyerekük írta le, hogy nem HISZIK!


A kétszeres és hétszeres szorzó már biztos, 1-2%-ot variálnak ide-oda.

2022. aug. 22. 23:35
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

#3

Nyilván egyszerűbb népek és nem látják át, hogy ennyitől ennyiig ennyi, utána meg ennyi, míg kézhez nem kapják a számlát.

Akkor majd leeresztik a rendszerről a vizet, hogy ne fagyjon szét, vesznek 2 villanyfűtőtestet és 4-en meghúzzák magukat 1-2 szobában.

Jövő tavasszal meg majd csináltatnak 2 gázórát, de lehet, hogy 3-at, attól függően, hogy a ház mit enged meg építészetileg, vagy berendezkednek villany vezérelte fűtésre.

Mindenképpen zsebbenyúlós a történet.

2022. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4 óra is kevés lesz

:)

2022. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

le akarják szoktatni a népet a cigiről, amíg havi 50-90 ezer megy el bagóra, addig van miből spórolni gázra.

csak nem kell szívni, az nem melegít.

2022. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6: Az emberek 30%-a dohányos csak.

Én nem is ismerek dohányost.

2022. aug. 23. 00:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd elhiszik, ha felnyitják a borítékot és meglátják a csekket!
2022. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Fel sem fogták mi történik sokan. De van egyszerű megoldás, a gimnazistás kérdéskiírásban is. El kell adni a házat és venni kisebbet, ha nem tudják fenntartani. A gimnazistánál is 4-en laknak 300négyzetméteren,amikor fele-harmada is bőven elég lenne.

Hasonlóan, ahol 100négyzetméteren laknak kevesen, kisebbre kell cserélni, és így tovább. Hosszútávú, jelentős beruházás nélkül nem csökkenthető lényegesen a rezsi.

2022. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7# Az össz lakosság 30% , vagy a felnőttek 30% ?


szerencsés vagy , vagy nem találkozol sok felnőttel.

2022. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!