Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A termosztat mitol allitodik...

A termosztat mitol allitodik el magatol cirkonal?

Figyelt kérdés

Van egy kb 2005-os Computherm digitalis termosztat, nem hordozhato. Ket gomb van rajta amik alapbol nem jo minoseguek, de nem akadnak be.

par honapja hasznaljuk es neha produkal furca dolgokat.

pl Este beallitjuk 22.5 fokra. normalisan mukodik. ha kell lekapcsol ha kell felkapcsol, de pl most reggel kb "uresben" allt, mintha semmi nem lett volna beallitva es ilyet meg a gombokkal sem tudok eloidezni.

nyaron volt olyan, hogy nem is hasznaljuk, de magatol feltekerte a limitet 33fokra.


ez mitol lehet?



2021. nov. 26. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gondok vannak az elektronikus készülékekkel.
2021. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gond ezzel a fajtával. Beszereltem nyáron a hagyományos helyett. Működött jól ki be kapcsolt ahogy próbálgattam. Aztán másnap nyári melegben fűtött a kazán mint az állat. Átolvastam a kezelési útmutatót van egy program ami a nap egy pontjában már nem tudom hánykor bekapcsolt és felfűtött vagy 25 fokra és utána azt tartotta. Hiába vettem vissza másnap ugyanakkor megint indított és fűtött. Azt a programot kellett törölni és jó lett
2021. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi, szerencsere ez nem mindig van, ezert erthetetlen.

szoval most futunk monjduk 2 honapja es eddig ez az 1 tortent. no meg az a nyari.

most is megy hibatlanul.

2021. nov. 26. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Q7-st...jó cucc,minden napra(akár) 6 különböző hőmérsékletet tudsz beállítani.

Megathermnél,vagy az Aktív-nál a legolcsóbb szerintem.(6~7k)

2021. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!