Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha ciki hanem sajnos Anyám...

Ha ciki hanem sajnos Anyám felelőtlensége miatt ki kapcsolták az áramot , és mivel elég drága lenne vissza kapcsoltatni így maradt a feltöltő órás, annak hogyan van a mente ? Mik szükségesek hozzá? A családból ki hozhatja ki? Mennyi idő a bekötése?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Hivd fel szolgaltatot lhet az önkormanyzattol is kaphattok tamogast.
2021. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Olcsóbb visszaköttetni, mint átállni feltöltősre!
2021. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha itt tudsz anyád felelőtlenségéről beszélni otthon is lehettél volna rész-felelős az eseményekért.
2021. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert te nem tudod megfogni a csekket és elmenni a postára? Vagy csak netre telik?
2021. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Mi az oka hogy utólag ilyen okos lettél és mindent el tudnál intézni? Legegyszerűbb a csekk időben történő befizetése lett volna akár saját kis kezeddel.
2021. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező. Először is ballagj be a szolgáltatóhoz, személyesen informálódj.

Aztán tedd azt,amit ott ajánlanak.


A telefonálások, ímélek, itteni információk nem érnek semmit, csak a személyes megjelenés a szolgáltatónál. Vele állsz jogviszonyban( persze, ha a te nevedre van a szerződés kötve)

2021. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 válaszoló , én miért lennék rész felelős ? Nekem külön lakásom van és családom már több mint egy éve nem lakom ott , nehogy már én bünhődjek anyám felelőtlensége miatt , pénzt is adtam neki és a tesóim is de ő sose oda tette ahova kell
2021. okt. 28. 11:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah és a kis testvéreim is itt vannak velem én és a párom tartjuk el őket, mert anyukám nem nagyon akar Semit
2021. okt. 28. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg hagyd a p..csába.
2021. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szolgàltató tud segíteni. Annyit tudok, hogy bizonyos esetekben vèdett fogyasztó lehet valaki. Ennek vannak feltètelei, nézz utànna hátha anyudra érvényes valamelyik pont. Aki vèdett fogyasztó, az ingyen kapja az új óràt, mikor feltölti, akkor egy rèszèt, talán a felèt leveszik, adóssàg törlesztèsbe. Pl. Ha tesz rà 5000ft-ot , abból 2500-èrt àramot kap, a másik fele a tartozàs.
2021. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!