Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van olyan aki már fűt?

Van olyan aki már fűt?

Figyelt kérdés
Mintha olyan szagot éreznék a levegőben mint a fűtésszezonban, de lehet csak képzelődöm.
2021. aug. 29. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát azért az nagyon nem mindegy, hogy kint hány fok van úgy egész évben. A norvégok nyilván máshoz vannak szokva, mint mi itt, és mi is máshoz, mint az egyenlítő menti népek. Attól még nem vagyunk szánalmasak ebben a tekintetben SEM!
2021. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyenlítő
2021. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nagymamám pl begyújtott a hidegebb napokon a kályhájába. Egész nap otthon ül a szobában, a 18 fokban még felöltözve is fázik így az ember. Kár általánosítani, egyébként mindenkinek a maga dolga. Ahol mi laktunk egy ideig, ott május végén is még ment a központi fűtés, minden ablakunk nyitva volt, mert nem lehetett elzárni a radiátort, és meg lehetett dögleni a melegtől. Ennek aztán végképp semmi értelme nem volt.
2021. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mostanában elég sokszor előfordul, hogy kint melegebb van, mint bent, de aki nem tud már eljárni otthonról, mert beteg, öreg, az nem érzi a kinti meleget, csak a benti hideget, főleg, ha olyan helyen lakik, ahol pl. vastagok a falak, északi fekvésű a lakás, stb.
2021. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ne is mondd kutyául megfáztam, bent! Kint gyönyörű nyári meleg miatt atlétában és zokni nélkül kellett lenni, bent éreztem, hogy túlságosan fázok ebből baj lesz de nem akartam mindig fel le öltözni. Másnapra a legdurvább megfázással találtam magam.
2021. szept. 17. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!