Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti milyen gyakran dobjátok ki...

Ti milyen gyakran dobjátok ki és vesztek új párna és paplan belsőket?

Figyelt kérdés

Mi kétévente szoktuk lecserélni az ágynemű garnitúrát. A francia ágyat is 5 évente leváltjuk.

Most vettünk új franciaágyat, ahhoz automatikusan dukál az új ágynemű garnitúra.


Nálatok ez hogy működik?



2019. máj. 28. 00:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem akarok súlyról vitatkozni, mindössze azért írtam le a súlyunkat, hogy értsétek mennyit bír vagy nem bír ki az ágyunk. 182 cm magas, ha már annyira érdekel.

Atkátlanító módszer? Nem hallottam még róla, ugyanis az atka a 25 cm -es matrac minden cm2 -ében ott van, nem lehet tökéletesen kitakarítani. Illetve azért cserélünk ágyat 5 évente, mert 5 évente jobb helyeken szokás lakást felújítani, és mi felújítunk, illetve teljes arculatot váltunk, átalakítunk, új bútorokat veszünk.

Nem vitaalapnak szántam, egy kérdést tettem fel, ti meddig használtok egyes ágyneműket. Van aki 20 évig, van aki 10 évig. Erre jön egy üzenet, hogy fogyjunk le, mert biztos büdösek vagyunk, illetve egy komment, hogy 100 kiló felett mi a férfi. Szóval lehet itt személyeskedni, de jelzem, hogy nem ez volt a kérdés célja.


A normális válaszokat köszönöm.


ui. igen, bejön a mackós test, de ez nem ide tartozik :)

2019. máj. 28. 17:19
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Hallottál már arról a fogalomról, hogy ökológiai lábnyom?

Nézz utána!

Őrült pazarlás amit csináltok és rettenetesen terheli a környezetet. Csak azért mert 5 évente illik felújítani, vagy mert unod. A fogyasztói társadalom tipikus áldozata vagy.

2019. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Miért pazarlás költeni a kényelmesre, a szépre? Ha egyszer megtehetjük, mert 5 évig spórolunk a változtatásra, miért ne tehetnénk meg.
2019. máj. 28. 19:31
 24/25 anonim ***** válasza:
39%
24: Beleírta a kommentbe!
2019. máj. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te írtad ki...

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

Akkor itt valami egészen nagy ellentmondás van.

Mire megy ki, hogy ilyen kitalált kommenteket írsz?

2019. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!