Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Goth stílusúak! Inkeljetek...

Goth stílusúak! Inkeljetek már be képet a szobátokról! Milyen a szobátok? Írhattok is róla.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
van képem , de miért kell? amúgy vörös-sárga-fekete
2010. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem a fal színét kérdeztem, az már megvan, hanemaberendezés, tárgyak. Amúgy én is goth vagyok.
2010. jún. 29. 12:48
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Olyan dolgokkal van tele amit szeretek ,ami érdekel és azzal kapcsolatos...stb.


De azért hozzátenném ,csak mellékesen,hogy "BellaVampire" "Goth SÍTLus" ...nagy goth lehetsz tényleg...-.-


a szoba a gazdáját tükrözze ez a lényeg...

2010. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. jún. 29. 12:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi miért? amúgy írj rám és akkor elküldöm az msnem,és ott küldök képet , meg a miérteket is megbeszélhetjük,ha gondolod.
2010. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem a 12:53-as választ, különös tekintettel a nagybetűs kiemelésekre.
2010. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%

Hú de menő leszel, hogy te már fekete cuccokat hordasz meg a szobád is olyan.. hú de menő vagy te kis sátánista!

Lehet lepontozni :)

2010. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Utolsónak:

Lehet, hogy neki sötét a szobája, és a ruhái, viszont neked az agyad helyén van egy hatalmas fekete lyuk.

2010. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
30%
Te inkább ne szólj semmit, gondolom te is ilyen tizenéves tinilány vagy aki rajong a vámpírokért.. :D
2010. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én szobámon egyáltalán nem látszik semmilyen stílus, holott én magam szeretem a gothokat nagyon. :)

Képet nem tudok küldeni, de írok egy részletes leírást:

A falamon a tapéta bézs alapon világos virágmintás, egy hatalmas fekete sárkányos legyező van az egyik falon, alatta egy parafatábla, rajta fotós újságokból kivágott szépiás képek és afrikai állatok képei.

A fehér könyvespolcom tele van biológia és történelem témájú könyvekkel, egyiptomi ihletésű szobrocskákkal (tipikus egyiptomi macskafigura, meg ilyesmik), valamint a szobanövényeimre aggatott nyakláncokkal és fülbevalókkal. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ott egy tízcentis kaktusz és rajta negyven nyaklánc, hanem van egy kakaópálmám, amelynek a fás részeire egy-egy apróbb, de látványosabb láncot tettem, amiket hordok is napközben, szóval nincs folyton rajta, nem neki szól a dísz. :)

Az íróasztalom fehér, a laptopom fekete, az ágyam és az ágytakaróm homokszínű, és egy hatalmas tükör is van a szobámban, tulajdonképpen a harmadik falam csak tükör. A negyedik falam pedig ablak.

Na elég kimerítő voltam? :D

2010. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!