Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lehet megcsinál ill. mit...

Hogy lehet megcsinál ill. mit venni, hogy a zuhanyzótálca egy síkban legyen a "peremével"?

Figyelt kérdés
10 emeletesben lakunk és a zuhanyzótálca nem süllyesztett. Kerekesszékkel úgy lehet felmenni rá, hogy készítettek egy rámpát. Igen ám, de amikor bennennék a zuhanyzóba, onnan csak egyedül nem tudok kijönni csak segítséggel. Mondhatnám azt is , hogy elegem lett az állandó segítségkérésből - hiába szívesen segítenek akkor is..... Valami olyasmit kellene betenni a tálcába, ami likacsos/rácsos de mégis kemény és stabil. Valami ötlet van?
2010. jún. 25. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha kivennetek a tarcat es keramialapokkal hasonlot csinalni. De leeresztheto ajtoval. Az ajto az tulajdonkeppen az egyik oldal lenne. Es akkor siman be tudsz menni. Sot lehetne az ajto egy gumis anyag, ami megadja magat, ha rahajtasz, de a viznek ellenall.
2010. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rég lett elkészítve, így biztos nem lesz új készítve :( Amúgy ami van, az csak egy tálca, ajtó nélkül. A falra lett felfúrva egy "akasztó" és azon van a függöny.
2010. jún. 25. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Vasrácsot készíttetni a zuhanytálca méretében és magasságában (mint az edényalátét, csak nagyobban)?
2010. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Készíttess egy rácsot a tetejére. De gondolom, az is elég, ha a kerekeknél egy-egy rámpa van, ami végigér a zuhanytálcán. Talán az még egyszerűbb volna.
2010. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kivel - milyen boltba, vagy iparost lehetne megkérdezni vasrács ügyben?
2010. jún. 25. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
lakatost
2010. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

lakatost???

-

Tegnap a 17.42-kor aki írt a kerámia lapos zuhanyzóról... Tudnál mintaként egy képet internetoldalt mutatni, hogy milyenre gondoltál??? Lehet mégis csak lesz csere :D

2010. jún. 26. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keményfa is megteszi, alapos kezeléssel-rácsnak.Kérdezz meg egy asztalost-ha kell szívesen ajánlok
2010. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
keményfa alapos kezeléssel rácsként.... ez nagyon jól hangzik!! Kit tudnál ajánlani? Én szekszárdi vagyok..
2010. jún. 27. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár,hogy messze laksz.Én megcsinálnám ingyen.(Mosonmagyaróvár.)
2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!