Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matracot a földre? Szerintetek?

Matracot a földre? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy áthidalós a szekrényem mivel kicsi a szobám.. És matracos ágyat szeretnénk venni(most szétnyithatós ágyam van). az ágyat ugye vízszintesen lenne jó berakni, csakhogy minden ágy nagy és csak függőlegesen férne el, de úgy nagyon kilógna. Arra gondoltam,hogy akkor nem veszünk ágyat hanem csak a matracot és letakarnám valami jó kis ágytakaróval.. teleraknám párnával:D Am a szobámhoz menne mert elég vidám a szobám.:D
2010. jún. 24. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én valamiért nem tudnék a "földtől 20cm-re aludni :| Bár lehet, hogy csak megszoktam a magas ágyat :) De persze ha neked az úgy tettszik, és tudnál is aludni rajta, szerintem nagyon jó ötlet :) Főleg a sok párna ;)
2010. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gond ez, ha te bírod :) de mindenképp valami normálison aludj (pl matracon) mert hosszú távon ennek tényleg van jelentősége (derékfájás, stb)
2010. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én is matracon alszok :)Nekem memory foam-os matracom van,szuper :)Le van takarva szupi ágytakaróval,semmi gond vele.(Mondjuk nálunk a gyerekek kicsik,abban a korban vannak,mikor még ágyra fel tudnak mászni,de le nem,max.leesni csonttöréssel,és ezt megelőzendő ágy szétkap,matrac földre,és kész.De úgy döntöttünk,marad is ez a verzió,nagyon bejön :))
2010. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is memory habosat akarok venni..:D

Esetleg képet nem tudtok küldeni.. Vagy googliba hogy keressek rá?

2010. jún. 24. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:

kényelmetlen...mi kényszerből vagyunk így, költözés, régi ágykeret törött, újat még nem asztaloskodtuk össze



[link] ha van pénzed rá

2010. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Húúú ezek marha jók...:D

Csak sajnos áthidaló alá nem nagyon pakolhatok még egy szekrényt..

2010. jún. 24. 23:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Az áthidaló (és a matrac) méretével megegyező méretben össze tudtok csavarozni egy kisebb dobogót ( barkácsáruházban levágatod és élfóliáztatod az oldalfalakat a neked tetsző színű bútorlapból - ajánlom a bauhaust, olcsó és a vágás, fóliázás ingyenes - és otthon összecsavarozzátok). Így nem kell olyan alacsonyan aludnod és a matrac is tud szellőzni.
2010. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sok éven keresztül aludtam egy egyszerű 10 cm vastag szivacsmatracon. Kicsi volt a szobám, nem akartam bele ágyat is tenni, meg hát azt venni kellett volna és drága lett volna.

Az volt a tervem, hogy a falba a matrac két végénél felül rakok két kampóféleséget, és így reggel fel lehet hajtani, és nem vesz el az alapterületből. Sajnos nem valósult meg, mert elköltöztem, de máig meggyőződésem, hogy egy sima szivacson a legjobb aludni. Azóta laktam több helyen, aludtam mindenféle ágyakban, és egyáltalán nem jobbak az ilyen hiperszuperek, viszont ami régebbi és már egyenetlen, attól reggelre nagyon fáj a hátam.

Barátnőim szerették a matracot, vastag rongyszőnyeg volt mellette, és olyan "fílinges" volt nálam, azt mondták. Először fura volt, hogy olyan alacsonyan alszom (pláne hogy előtte emeletes ágy tetején voltam), de nagyon hamar meg lehetett szokni és nagyon kényelmes is, pl ha legurultam róla, akkor nem estem túl nagyot :D

2010. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én akkor aludtam a földre tett matracon, amikor emeleti panelban laktam.

Kényelmes volt, mondjuk szuper rugós matracot vettem.

Családi házba nem javasolnám ezt a megoldást, mert lent kicsit hűvös van ehhez (nekem legalábbis).

Ettől eltekintve egy jó ágytakaróval, párnákkal kényelmes fekhely.

Viszont derék és hátfájós embereknek nem való, nekik kell a térdmagasság, hogy fel is tudjanak kelni.

2010. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a legnagyobb fless matracon aludni!

mi az egykori barátommal szakajtottuk le az ágyat, és mivel nem akartunk több ágyat kidobni az ablakon, ezért letettük a matracon a földre.

azóta képtelen lennék ágyon aludni.


azért azt hozzáteszem, h mindentudó ikeás matracom van, szerintem teszkóssal nem érdemes próbálkozni, mert abból csak hátfájás lesz.

2010. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!