Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek melyik szeket...

Szerintetek melyik szeket vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. jún. 24. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mind a kettő rusnya!
2010. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ehhez mit szólnál? [link] előző voltam...
2010. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkét széket egyformának látom(csak a fémváz más)

nem rossz,de elég sok ismerősömnél látok ilyet..A sógornőméknek is ilyen van(üvegasztallal kombinálva) Az elején jól nézett ki,de már megvan nekik lassan 3 éve..Az üveg asztal tök karcos,és a székek mintha koptak volna,vagy az anyag repedezne..szóval az árához képest nem éri meg..(csak pár évig néz ki szépnek)

de teljesen mindegy melyiket választod mert szinte egyforma...

2010. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egyik se.
2010. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a masodik abszolut nem az en stilusom es a konyhabutorommal is elegge idiotan nezne ki.sztm a vendegeim rohogogorcsot kapnanak a 2 kombinaciotol.

azt h meddig birja ....hat majd elvalik.max veszek masikat.

2010. jún. 24. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom az általad szépnek tartott szék, én nem szeretem az ilyen modern székeket, de ettől eltekintve, egy üveg asztal, és egy modern konyhában, ez bizonyára jól mutatna(csak nem nekem) Még egy masszív fa asztal mellett is esetleg elmenne vastag egyenes lábú asztalra gondoltam, de inkább üveg, és szögletes, hosszúkás asztal, nem 4 személyes, hanem 6 személyes asztal mellett. El is képzeltem... na úgy jól mutat.
2010. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fekete uvegu 6 szemelyes asztalom van aminek jobban mondva a szele fekete a kozepe atlatszo es alol kozepen van 1 uveg polc szinten feketebol amire kulonbozo kutyuket lehet pakolni es fenntrol latszik
2010. jún. 24. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ezek közül kell választani, akkor az íveset. De ugyanilyen stílusban rengeteg sokkal szebb szék is van, érdemes lehet még keresni, mert ez mindkettő elegáns akar lenni, de valójában elég bumfordiak.
2010. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!