Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek az RS...

Mi a véleményetek az RS bútorüzletről? Drága üzlet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 13:55
 1/7 anonim válasza:
Drága.És nem túl jó minőséggel dolgoznak.Nem ajánlom!
2010. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Üdvözlöm!

Ha minőségi és megfizethető bútort szeretne,állok rendelkezésére!Beépítést is vállalok,egyedi és sablon tervezésű bútoroknál is!

Ha érdekli,küldjön privát mailt,és megbeszéljük!

2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a céges konyhabútorokat vettük tőlük, nem volt velük problémánk. Az akciós bútoraik nagyon jó árban vannak és pontosan szállítanak is.
2010. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elég gagyi bútorok
2010. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is ratyi!
2010. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eddig még csak egy szobainast vettem ott és nagyon elégedett vagyok vele. 2500 v 3000 Ft volt, fából van és egy csomó rúd van rajta, sokkal több ruha ráfér, mint az általában kaphatókra.

Az viszont tény, hogy a bútoraik jó része olyan, mintha 15 éve ott állna, kb az a dizájn :)

2010. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút megfizethető árai vannak. Aki szereti az egyszerű kinézetű (nem túl modern/dizájnos)bútorokat, azoknak tudom ajánlani.A minősége is jó. És az eladók nagyon segítőkészek!
2010. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!