Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fiúnak ilyen szoba? Vélemény?

Fiúnak ilyen szoba? Vélemény?

Figyelt kérdés
Piros fal,plafonon álmennyezet sakktáblaszerűen festve(piros-fehér kockás mondhatom ígyis:)),parketta,2 kissebb fehér szőnyeg,fehér szekrénysor,fehér ágy,számítógépasztal.
2010. jún. 8. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég cigányos ízlés. Nem vagyok rasszista, egyszerűen ez nekem túl színes.
2010. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te jól érzed magad benne, akkor tökéletes. Bár nem túl megnyugtató környezet a piros fal, ha fáradt vagy, idegesítő is lehet.
2010. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a túl sok piros nagyon nem jó.

nem egy megnyugtató szín, képtelenség ellazulni egy ilyen szobában.

amúgy a piros meg a fehér inkább lányos színek.

2010. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem az ízlésemet tükrözi ez a színkombó, de a fehér és a piros is lehetnek "férfias" színek (sőt, akár a pink és a ciklámen is), ha megfelelően vannak kombinálva.


Sőt, a pirosnak bizonyos mélyebb árnyalatait meglehetősen férfiasnak tartják.

2010. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ne akard ráerőltetni a saját ízlésedet.

Nekem is anyámék rendezték be a szobámat és azóta is utálok benne lakni pedig minden szép és jó és új de nem nem olyan amire én vágytam és tudnám használni!

Kérd ki a véleményét!!!!!!!!!!!!!

Gyerekeknek általában a zöld szín bejön!

2010. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Ferrari is piros, úgyhogy az simán férfias szín. :) Itt van egy kicsit ilyesmi fiúszoba: [link] - ez szerintem nagyon fiús és nagyon szép. Ebben is van fehér (a szőnyeg).


Egyébként a legtöbb ember szerint a piros és fehér önmagában (a parkettán kívül, ami gondolom fa színű) egy kicsit lányos, ha nem kombinálod valami más színnel (pl. feketével). Vagy versenyautós poszterekkel vagy falra festett versenyautó képével is fiúsabb lenne és indokolná azt a sok pirosat.


De amúgy meg ha én fiú lennék, és ez lenne az ízlésem, akkor biztos nem törődnék vele, hogy ki mit gondol, ilyenre csinálnám, mert felvállalom, hogy milyen vagyok.


Viszont azt érdemes figyelembe venni, hogy a pirosra festett fal nagyon összezsugorítja a teret optikailag, tehát csak nagy szobába előnyös. Ha kicsi a szoba, akkor a piros-fekete vagy csak úgy simán piros lehet a szőnyeg meg a függöny, és akkor nincs úgy összenyomva a tér optikailag.

2010. jún. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez egy Loki-relikviateremnek kitűnő lenne.
2010. jún. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

fehér bútor: nem menő

piros fal: szimplán idegesítő


sztem 2 hét múlva sírva fogsz rohanni a festékboltba...

2010. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez saját berendezés,én akarom iylenre.A parketta majdnemhogy fekete,van kettő 130×50es méretekkel rendelkező hangfalam,ezis fekete,az érmeim a falon,kupáim kitéve,2 fekete fotel,1 fekete üvegasztal vagy mi,bnőm képei kitéve a falra.Most így hirtelen ennyi jut eszembe,szal lesz fekete is.:)

2010. jún. 8. 23:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 vagyok.
2010. jún. 8. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!