Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű szőnyeget vegyek?...

Milyen színű szőnyeget vegyek? Hogy kell a két színt felrakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy fába vágtam a fejszémet és úgy döntöttem, megcsinálom az egyik szobát olyan igazi csajosra a lányoknak.

Most ott tartok, hogy a tapétát vakarom, holnap fertőtlenítem a falakat, és utána javítgatom.

Azt már tudom, hogy a plafont fehérre szeretném, a szoba oldalai pedig mély lila (Héra Padlizsán szín) színűek lesznek. Itt akadtam el picit. Ha lefestem fehérre a plafont, utána hogyan kell megcsinálni, hogy olyan szép egyenesen elválasztódjon a két szín egymástól? Arra gondoltam, hogy egy csíkban leragasztom, és alatta lesz lila. Ez így kivitelezhető?

A másik kérdésem pedig, hogy a plafon fehér, a falak lilák, a fehérfüggöny micimackós, a sötétítő pezsgőszínű, benne nagy levélmintákkal, amik barnák. Milyen padlószőnyeget vegyek hozzá?


Ja, és bocsi, ha alap dolgot kérdeztem a festéssel kapcsolatban, még sosem csináltam és ráadásul nő vagyok. :D

Köszi, ha írtok!


2010. jún. 4. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én valami bézs szőnyeget vennék. Az passzol a lilához, és a függönyhöz. Vagy valami halvány lila szőnyeget. Nem alkalmaznék több szint, mert az szerintem zavaró. hanem árnyalatokat. A csík megoldás jó ötletnek tűnik. Kitartást! ügyes vagy4
2010. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsot! Megfogadom! :-)

2010. jún. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!