Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit érhet ez a bútor?

Mennyit érhet ez a bútor?

Figyelt kérdés

Arra lennék, kíváncsi, hogy szerintetek (tapasztalat, hallomás) mennyit érhetnek az ilyen bútorok:

[link]


Van hozzá egy kétajtós akasztós szekrény is (meg egy dupla ágy, fésülködő tükör stb. de csak a 2 szekrényt szeretném eladni és nem tudom hogy mennyit kérhetek érte, de nem akarom áron alul sem adni)


Előre is köszi a segítséget!


2010. jún. 2. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeritem nagyon nehezen tudnád eladni, mert nem sok érdeklődő van rá.

Nekünk is volt ilyen a mamám hagyatékából, és mi a szomszédban lakó családnak adtuk. Ők még sokáig tudják használni, mert nagyon megkímélt szép szekrények voltak.

2010. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami sokat... nagyok, sötétek és minden második háztartásban van belőlük egy garnitúra. Még nem számítanak antiknak, ráadásul a mai ízléstől igencsak eltérők. Szóval nem hiszem, hogy komolyabb összeget el tudnál kérni értük..
2010. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na igen, sajnos ilyenből minden öreg néninek van legalább 1 darab. sokaknak meg egész garnitúra. az én nagyszüleimnek is volt hasonló stílusú. mi darabját 2 rugóért adtuk el egy csóró panziónak. oda ez is jó volt.

sztem az egész ér max 10et, és még örülhetsz, h nem tőled kértek pénzt az elszállításért. ez van.

2010. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szép "gyökér intarziás" szekrény, hozzáértőnek biztosan értékesebb, mint gondoljuk.Próbáld meg megmutatni néhány kereskedőnek a fényképét és látod a reakciókat. Vagy hirdesd meg az interneten illetve keress ott hasonló eladó bútort és látod az árakat.
2010. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!