Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falszín válasszunk ehhez?

Milyen falszín válasszunk ehhez?

Figyelt kérdés
Mahagóni bútor,ciprus laminált.Vagy legalábbis világos laminált.Mert eddig csak a bútor a tuti.Képeket is linkelhettek be,olyan tanácstalan vagyok.
2010. máj. 31. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Sárga illetve világos zöld.


Amúgy ne csak egy színben gondolkodj, mert habár sokaknak még furcsa, de ha látod akkor ütős a kölönböző fal szin (mindegyik fal más szinű, de persze rokon szinek).

2010. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen helyiségről van szó: nappali vagy háló, mi a funkciója: az ellazulás vagy éppen a felviditás.Ezek az emlitett fa szinek/ mahagóni, ciprus/ szerintem kellemes, meleg hangulatúak. Ha ezt szeretnéd megtartani, meleg szint kellene választanod, pl. világos barack, krémszin, stb., de lehet kontrasztosan élénk, vidám szineket is választani, ez eléggé függ az egyéniségedtől is, emiatt látatlanban nehéz jó választ adni.
2010. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mit szólnátok ehhez a kombinációhoz?

Laminált:

[link]

Plussz ehhez a zöld 601-es szín?

[link]

2010. jún. 1. 19:33
 4/4 A kérdező kommentje:
A mahagóni sötét,sötét színek nem mennek hozzá szerintem.Az élénkeket pedig nem szeretem,mint a nagyon erős zöld,vagy narancssárga.Hálószobánk lesz a szüleinknél,de egyben nappali is nekünk.Plusz a baba is velünk lesz.
2010. jún. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!