Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeritetek mennyit kapnák...

Szeritetek mennyit kapnák ezért a fotelért?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a pici egy ágynemütartós és van egy nagyobb fotel, ami ággyá nyitható.Teljesen jó állapotba vannak, csak annyi a hibájuk, hogy az ülő résznél kicsit megvan kopva, de nem vészesen.


2010. máj. 19. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem apróhirdetés véletlenül? Jól álcáztad a kérdéssel.
2010. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kitartóan hirdeted hónapokig, akár évekig, pár ezer forintot talán kapsz érte.

Tudom, mert én is próbáltam már eladni használt bútort. Majdnem hogy lehetetlen.

2010. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem értem!Biztosan aki ide ír annak a legújabb, legmodernebb bútora van, ezért fikáznak le mindent!Ez az ülő nem a legrégebbi fajta, akárhogy is nézzük!Ha 30at nem is, de a fotelével együtt 15-20at szerintem simán megér!

[link]


Ha ezért ennyit kérnek, akkor a tiéd is simán ér 20at!!

2010. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

12:09


akkor vedd meg :) Hidd el, hogy ha vki vmit 20 e Ft-ért árul, még nem biztos h annyit ér. Tavaly hasonló állípotú heverőt dobtam ki a lomtalanításba, még a cigányoknak sem kellett ingyen...

2010. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az előtted író vagyok, kedves utolsó.

Én nem fikáztam egy szóval se, nálunk sincsenek sokkal jobb bútorok. Csak tudom, hogy az emberek nem nagyon vesznek semmit. Főleg ha használt dologról van szó. Esetleg csak nagyon áron alul.

Ha postázható dologról van szó, akkor nagyobb a piac, így nagyobb az esély is az eladásra. De bútornál ez nem megoldható.

Szintén nagyobb az esély, ha az ember Budapesten lakik, mert ott több ember érdekelheti, mint mondjuk egy kis faluban.

Én sem faluban lakok, vidéki 200000-s nagyvárosban, de bútort még 1-2eFt-ért se tudtam még eladni.

Nemrég egy szivattyút adtam el, aminek konkrét linkkel, leírással bizonyíthatóan 1000euró körül van az új ára. Hibátlan, keveset használt, újszerű gép volt. Hosszas hirdetés után, jóval tizedár alatt kelt el az ország túlsó végébe való postázással.

2010. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Közben megelőztek, 12:09-nek szólt ez előbbi.
2010. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek még annyi megjegyzést írnék, hogy itt az oldalon általában elég pesszimisták a válaszolók, ha eladásról van szó.

Például pár hónapja én is feltettem egy ilyen kérdést, hogy egy használt akváriumi szűrőt mennyiért lehet eladni. Leírtam részletesen milyen és milyen állapotú.

A válaszolók egyértelműen és egyhangúan mind azt írták, hogy örüljek neki ha 5eFt-ot kapok érte.

Ennek ellenére 15e-ért meghirdettem és rögtön 4-en is jelentkeztek és már aznap elkelt 15e-ért.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem sürgős az eladás és tudod addig hol tárolni a bútort, akkor meg lehet próbálni 20-25e-ért meghirdetni, legfeljebb ha nem érdeklődik senki, később még mindig lejjebb viheted az árat.

Legyen szerencséd!

2010. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
5-10 ezer Ft. között sztem......egyébként nem tudom, hogy hol lennének bútorok ingyen meghirdetve, a hirdetési újságokban az "ingyen elvihető" alatt rend szerint földet vagy kismacskákat hirdetnek meg, egyébként meg tényleg nem valami szép, de azért ennél jóval-jóval régebbi darabok is kerülnek eladásra. Ha pedig mondjuk a huzatja nem tetszik esetleg, akkor egyszerűen takard le egy takaróval, aminek szebb a mintája ;)
2010. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell lehülyézni nekem nem kell ez a bútor csak tippeltem hogy mennyit érne.Lehet eltúloztam..Ám valóban látszik itt mindenki budai villákból ír...első válaszoló voltam.
2010. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!