Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tetőtérben tetőablak, vagy...

Tetőtérben tetőablak, vagy "kutyaól" a jobb?

Figyelt kérdés

Tud valaki feltenni vagy linkelni képet, ahol kutyaól megoldás van, BELÜLRŐL?

Ha tetőablak, akkor milyen márka??


2010. máj. 16. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tetőablak sokkal világosabb megoldás, mint a kutyaól.
2010. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tetőablak nem gagyi tetőablakkal. megéri.

egyetlen hátránya : egy igazán ronda jégeső betörheti az ablakot. (de vannak biztonsági fóliák hogy ekkor sem esik be az abak cserepe.) nekünk a huszonnéhány év alatt szerencsére nem tört be.

márkában ajánlom a veluxot.

[link]

2010. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.Vik ***** válasza:

mindegyiknek meg van a maga előnye-hátránya

de szerintem is tetősík ablak a jobb!több fényt enged be...de ilyenkor, mint most hogy sok eső esik...abszolut nem lehet sehogy sem szellőztetni a szobát....

2010. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha fuj a szél de nagyon. akkor egy néhány centis résnyire kinyitható az ablak annélkül hogy beesne az eső. (ha nincs fűtési szezon akkor nyugodtan , álandóan is nyitva lehet így)

ha szélmentesen esik akkor jobban is. szellőztetni azért lehet. minél lejtősebb a tető. annél jobban ki lehet esőben is nyitni. ügyes essőelvezető bádogelemek vannak hozzá.

2010. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21:18 vagyok. most vettem szemügyre a tetőablakunkat. meg esőben is néha nyitvamarad az ablak. sosem áztunk el. nem azt mondom hogy egy cspp eső sem jut be , de egy fali ablakon is bejuthat az eső.
2010. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!