Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kék szobabútorhoz milyen...

Kék szobabútorhoz milyen színű legyen a fal?

Figyelt kérdés

Szóval a szekrénysorom ugyanilyen színű:

[link] :S


A falam most ilyen barackszínű, egy kicsivel lehet világosabb is:

[link]


Festés,átrendezés előtt állok.

Mi illene a szekrényhez? A KÉK fal kizárva, most valami élénk érdekelne.

Igazság szerint piros szoba az álmom, de gondolom furán nézne ki. vagy sárgával is..

Reménytelen hogy összeillőt találjak?

(Utolsó sorban marad az, hogy bútortapétával át lesz húzva a szekrény és akkor jöhet a piros fal)

Ötleteket várok, köszönöm előre is.

20/L


2010. máj. 11. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ehhez a bútorhoz egy meleg, narancssárgás-pirosas (de inkább narancsos, világosabb) színt el tudok képzelni. Ehhez még le se kell fóliázni a bútort, mert a széleinek a színéhez jól passzol a narancs.
2010. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

huh, ne haragudj, de ez a kék bútor valami ritka ízléstelen, és nehezen párosítható más színekkel.


ezért a legjobb a természetes fa hatású bútor, még ha vmi silány pozdorjából is van.


vegyél vmi normális bútort, ha már úgyis fel akarsz újítani...


ahhoz pedig majd passzolni fog a piros, meg a zöld, vagy a lila is.

sok szerencsét!

2010. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

tojáshéj színű, ill. pasztell sárgát el tudok képzelni.

Ne vegye kedvedet az ha valaki azt mondja , hogy ízléstelen a szekrény. Ha berendezed, egész másképp néz ki!

2010. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! :)


Tudom, hogy nem a legszebb a színe, de 5 évvel ezelőtt vettük, akkor még tetszett. :(

Sajna most nem tudunk beruházni egy új szekrénysorra, mert így is több szoba festése előtt állunk.


Vagy olyan lesz mint amiket javasoltatok, vagy áttapétázzuk a szekrényt.


De további ötletek is szívesen fogadok!!!!!!!!

2010. máj. 12. 11:35
 5/8 A kérdező kommentje:

Csináltam egy kis képet a SAJÁT bútoromról.

[link]


Itt látszik,hogy nem teljesen olyan élénk mint amit először linkeltem, csak hát nem találtam hozzá hasonlót.

:)

2010. máj. 12. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kb öt éve csináltattam a konyhabútort, az enyémnek is pont ilyen a színe:S

Nem tudtam mást kitalálni, fehér a fal mögötte, de nem ajánlom, mert nagyon rideg.

Én is pont most gondolkoztam, lehet, h a narancssárga fal nekem is jobban mutatna, vagy valami bézs esetleg.

2010. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez a szekrény tök jól néz ki. Pasztell zöld fallal nekem tetszene, mert ez is pasztell szín.
2010. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó kettőnek is a választ. Még átgondolom. Minden jót!

:)

2010. máj. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!