Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 3 oldalú zuhanykabint keresek...

DavidSzaboB kérdése:

3 oldalú zuhanykabint keresek a lehető legolcsóbban. Sajnos ritkaságszámba mennek. Olcsó és/vagy kreatív tippekkel, linkekkel tudnátok segíteni? Köszönöm!

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 10:49
 1/3 anonim válasza:
Szia. A Varioglass oldalán találsz stílusodnak megfelelőt. Nem tudom melyik fajta 3 oldalúra gondoltál, de nézd meg a 301 -es számút. Magyarországon inkább ez a 2 oldalú üveges elterjedt, ebből sincs sok. Lehet, hogy kicsit megrettensz az áraktól, de mivel tényleg kevés van belőlük, meg persze szín tiszta üveg, így ki kell nyitni a pénztárcát.. Ha alul tálcás kabinra gondoltál, akkor sajnos nem tudom hol találsz.
2017. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. A Varioglass oldalán találsz stílusodnak megfelelőt. Nem tudom melyik fajta 3 oldalúra gondoltál, de nézd meg a 301 -es számút. Magyarországon inkább ez a 2 oldalú üveges elterjedt, ebből sincs sok. Lehet, hogy kicsit megrettensz az áraktól, de mivel tényleg kevés van belőlük, meg persze szín tiszta üveg, így ki kell nyitni a pénztárcát.. Ha alul tálcás kabinra gondoltál, akkor sajnos nem tudom hol találsz. Esetleg a Leziteronline -on olcsóbb valamivel.
2017. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi a két válaszért, az utolsóhoz még egy mondatot hozzáfűztem.
2017. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!