Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a galériágyr...

Mi a véleményetek a galériágyról? El lehet készíteni házilag is? Tudtok rá adni ötleteket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értem neked mit jelent a galéria ágy?fekvő galériára gondolsz? ahol csak aludni lehet.nekünk van egy ismerősünk ő egyedül csinálta meg otthon és a miénket is ő fogja semmilyen tapasztalata nincs és 2 éve áll.ja apunak se volt tapasztalata és ő is csinált otthon galériát 10 éve ugyan olyan kafa.ha jó anyagot vesztek hozzá és ügyesek vagytok szerintem meg tudjátok csinálni.
2010. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
olyan sima ágyra gondolok,olyan ,mint az emeletes ágy,csak alsó része nincs.alulra lehet tenni pl.íróasztalt
2010. máj. 11. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá szerszámod, pl fúró, gyalu meg miegymás könnyen elkészíthető csak nagyon figyelj a stabilitásra vagy pdig dübelezd bele a falba.

A fenyőanyag ára kb 50 60e ft/m3 plussz szállítás meg ugye még a munka amit belefektetsz...plusz kell egy jó matrac, vagy egy régi ágyból a matrac...

Az biztos, hogy legalább te csináltad s szép lesz de egy hiper szuper marketbe 40e ért láttam pont tegnap, igaz vasból ..de szép...valószinüleg matrac nélkül de ezt nem tudom pontossan.

2010. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!